Kıl Kurduna Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

kıl kurdu nasıl yok olurKıl kurduna kesin çözüm, kıl kurduna iyi gelen bitkiler, kıl kurduna ne iyi gelir, kıl kurduna bitkisel tedavi, kıl kurduna çözüm, kıl kurduna en etkili ilaç, kıl kurdu nasıl dökülür, kıl kurdu nasıl tedavi edilir, kıl kurdu nasıl düşer.

Kıl kurdu sorununa çözüm sağlamak isteyenler özellikle bitkisel tedavi yöntemleri ile kıl kurdu sorununu aşma çabasında olanlar için güzel bir paylaşım.

Kıl kurdu her ne kadar çocuklarda görülen ve şiddetli anüs kaşıntısı ile kendisini belli eden bir parazit ise de son zamanlarda yetişkinlerde de yaygın bir biçimde olduğu gözlemlenmektedir. Kıl kurdunu dökmek için bir takım ilaçlar eczanelerde satılmaktadır.

Ancak kıl kurdunun bitkisel yollarla dökülmesi de pekala mümkündür. Şimdi kıl kurduna bitkisel çözüm yolları nelerdir bir bakalım.

Kıl kurdu bulunan çocukların sabah uyandığında makatı sabunlu Su ile yıkanmalı. İç çamaşırları değiştirilmeli, yeni külot giydirilerek, kirliler sıcak suda yıkanıp, kaynatılarak kızgın ütü ile ütülenmelidir. Bir haftalık tedavi sırasında bu uygulama yeniden bulaşma riskini azaltacaktır.

Kıl kurdu için bitkisel tedavi
– Havuç,
– Soğan,
– Kuşkonmaz,
– Patlıcan unu,
– Sarmısak,
– Zeytinyağı,
– Sirke,
– Süt.

Hazırlanışı ve kullanım şekli
– Rendelenmiş havuç, dövülmüş soğanla birlikte suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıya sirke ilave edilerek karıştırılır. Hazırlanan bu karışımla makat, rahatsızlık süresince Günde iki sefer yıkanır.

– Kuşkonmaz, zeytinyağı ile birlikte dövülerek ezilir. Elde edilen karışıma kurutulmuş patlıcan Unu ilave edilerek merhem kıvamına gelinceye kadar süt ile yoğrulur. Hazırlanan merhemden rahatsızlık süresince günaşırı makata sürülür. www.bitkiselkadin.com

– Sarımsaklar dövülüp ezildikten sonra süt ile pişirilir. Süzülerek elde edilen sıvıdan yemekten sonra ve yatmadan önce bir fincan ısıtılarak içilir.

– Rahatsızlık süresince makat, her Gün üç saat ara ile sirkeli su ile yıkanarak lavman yapılır.

Bu yazı bitkiselkadin.com tarafından kıl kurduna kesin çözüm, kıl kurduna iyi gelen bitkiler, kıl kurduna ne iyi gelir, kıl kurduna bitkisel tedavi, kıl kurduna çözüm, kıl kurduna en etkili ilaç, kıl kurdu nasıl dökülür, kıl kurdu nasıl tedavi edilir, kıl kurdu nasıl düşer konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kıl kurdu nasıl geçer,kıl kurduna ne iyi gelir,kıl kurdu nasıl dökülür,bağırsak kurdu nasıl dökülür ahmet maranki,bagirsak kurdu nasil dokulur,kıl kurdu kesin çözüm,kıl kurdu nasıl düşürülür,kıl kurduna sirke,kıl kurduna iyi gelen yiyecekler,kıl kurdu nasıl yok edilir