Kıl Dönmesine Bitkisel Çözüm

Erkeklerin başta olmak üzere hemen herkesin çekindiği bir rahatsızlık olan kıl dönmesine karşı doğal ve bitkisel çözüm önerimizi sizlerle paylaşacağız bu yazımızda.

Farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkan kıl dönmesi problemine karşı birçok doktor farklı alternatif tedavi yöntemleri uyguluyor. Ben ise sizlere bu öneriler içinde en hızlı ve yoğun oranda fayda sağlayanı anlatmak istiyorum.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun kuyruk sokumunda oluşan kıl dönmesi ve kıl kökü iltihaplanması için tavsiye ettiği ısırgan otu kürü tarifini sizlerle paylaşıyoruz.

Hazırlanışı: Kurutulmuş ısırgan otunu çok az su ile haşlayarak lapa halinde hazırlayın ve ılık hale gelinceye kadar bekleyin.

Uygulanışı: Ilındıktan sonra lapayı ince bir tülbente sararak 10-15 dakika boyunca iltihaplı bölgenin üzerinde bekletin. Bu işlemi yara kapanana kadar haftada 2-3 defa uygulamanız önerilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kil-donmesine-iyi-gelen-ilaclar

Bu yazı kıl dönmesine iyi gelen krem merhem ilaçlar nelerdir ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi nedir hangi doktor bölüm bakar nasıl geçer tedavi edilir yok olur geçirilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kil donmesine ne iyi gelir,kıl dönmesine bitkisel çözüm,kıl dönmesi bitkisel çözüm,kıl dönmesine iyi gelen bitkiler,gece yanığı,kıl dönmesi bitkisel tedavi,kıl batıklarına ne iyi gelir,kıl dönmesine çözüm bitkisel bayanlarda,kıl dönmesi bitkisel tedavisi,ısırgan otu lapası kıl dönmesi tavsiye

2 Comments on Kıl Dönmesine Bitkisel Çözüm

  1. SAKIN AMELİYAT OLMAYIN
    benimde müzdarip olduğum bir konuydu ameliyat şart dediler ama şükürler olsun bitkisel bir yağ vesilesiylen ameliyat olmaktan kutruldum 2 yıl oldu tekrarlamadıda ameliyet olmayın bu bitkisel yağı kullanın günde 3 defa sürüyorsun içerdeki tüm iltihapı dışarı atıyor süper bir ürün

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.