Kıl Dönmesine Bitkisel Çözüm

Kıl dönmesi problemi özellikle erkeklerde çok sık görülen bir durum. Kadınlarda daha az rastlansada son dönemde kıl dönmesi problemi yaşayan insan sayısında artış var.

Kıl dönmesinin en büyük nedeni kılın döndüğü bölgenin temizlenmemiş olması. Temizlik yapılmayan ve kılların belli bir uzunluğu geçmesinden dolayı bu rahatsızlık daha kolay meydana gelir. Kıl dönmesi problemini yaşadıktan sonra ise ya ameliyat olup kurtulmanız lazım ya da kıl dönmesine karşı bitkisel tedavi yöntemlerini denemelisiniz.

Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki kıl dönmesi sorunu yaşayanlar için soğan kürünün kullanılmasını tavsiye etti. Sizde soğan kürü uygulaması ile doğal yollarla kıl dönmesine çözüm bulabilirsiniz.

Yapılışı: Kıl dönmesi sorunları için 1 adet orta boy soğanı fırında veya tavada ısıtın. Vücudunuzun dayanabileceği sıcaklığa gelene kadar ısıtın. Soğanı kıl dönmesi olan bölgenize koyarak 20-25 dakika süreyle bekletin.

Uygulama: Bu uygulamayı 3-4 defa tekrar edin. Soğan kürünün ardından kıl dönmesi olan bölgeyi gülsuyu ile silerek temizlemek oldukça faydalı olacaktır.

Eğer kıl dönmesi konusunda daha detaylı ve işin uzmanından bir video izlemek isterseniz sizin için bir seçimimiz var.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kil-donmesine-ne-iyi-gelir

Bu yazı kıl dönmesine iyi gelen ilaçlar krem merhem bitki çayları şifalı bitkiler şeyler yiyecekler doğal kesin çözüm çare bitkisel doğal tedavisi nedir nasıl olur geçer giderilir tedavi edilir hangi doktor bölüm bakar ne iyi gelir için ne yapılır evde kür nedir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kıl dönmesi nasıl geçer,kil donmesi,vajinada kıl dömesi video,vajinada kıl dömesi,kıl dönmesine bitkisel kesin çözüm,vajina kil donmesi,vajinada kıl dönmesi,vajinada kıl dönmesi nasıl geçer,kıldönmesi bitkisel çözüm,süper loto sonucu

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.