Kepekli Saçlara Bitkisel Çözüm

Birçok arkadaşımız saçlarındaki kepeklerden muzdarip. Kepekli saçlar için şampuanlara ve ilaçlara dünya kadar para harcıyoruz. Ama emin olun kepekli saç problemi için en iyi ilaç bitkisel tedavidir. Yazımızı okuyun ve saçlarınızdaki kepekten kurtulun.

İbrahim Saraçoğlu saçlara canlı ve parlak görüntü vermek için ısırgan otunu kuru veya taze şekilde kullanmanızı tavsiye ediyor.

Kürün Hazırlanışı: Bir avuç ısırgan otunu (yaklaşık 5-6 gram) 750 ml hafif ateşte kaynamakta olan suda 4 dakika süreyle haşlayın. Soğuduktan sonra tülbent yardımıyla süzün.

Uygulama: Saçlarınız temiz ise hazırladığınız ısırgan otu suyu ile yıkayın. 30 dakika etki etmesini bekleyin. Ardından sade su ile yıkayıp kurulayın.

Saçınız kirliyse önce şampuan ya da sabunla yıkayarak temizleyin. Sonra hazırladığınız ısırgan otu suyu ile saçlarınızı yıkayın. 30 dakika etki etmesini bekledikten sonra sade su ile durulayın.

İbrahim Saraçoğlu‘nun bu uygulaması ile saçlarınıza, canlı ve parlak görünüm kazandırmış olursunuz. Bu ısırgan otu karışımı ayrıca saçınızdaki kepeklenme problemlerine de son verecektir.

Bu yazı kepekli saçlar için tavsiyeler, bitkisel kepek tedavisi, kepek nasıl geçer, kepekli saçlar için şifalı bitkiler, kepeğe ne iyi gelir, kepek nasıl geçer, bitkisel kepek kürü, kepekli saçlara bakım nasıl yapılır, kepek için ıstırgan otu nasıl hazırlanır, kepekli saçlara bitkisel bakım, kepek kürü, İbrahim Saraçoğlu kepekli saçlar için bitkisel kür konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kepekli saçlara kesin çözüm,kepekli saçlara bitkisel çözümler,kepekli saclara ne iyi gelir,kepekli saçlar,kepekli saça bitkisel çözüm,saracoglu saclardaki biti nasil geciririz,kepekli saç için kür,kepek nasil kider ibrahim sarac oglu,kepek nasıl gider bitkisel,İbrahim saraçoğlu kepek nasıl giderilir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.