Bitkisel Kadın Portalı

Kemik Erimesine Bitkisel Çözüm

kemik-erimesine-iyi-gelen-besinlerSizlere bu yazımızda iki ünlü herbalistin kemik erimesine karşı uyguladıkları bitkisel kürler hakkında bilgi vermek istiyorum. Böylece sizde kemik erimesine karşı tamamen doğal yollarla kesin çözümler sağlayabilirsiniz.

Şimdi öncelikle kemik erimesine iyi gelen Dr Feridun Kunak’ın sarımsak limon kürünü anlatalım.

Malzemeler: 40 tane limon, 20 diş sarımsak, 10 adet yumurtanın kabuğu (Eğer kemik erimesi fazla ise, 15 adet yumurtanın kabuğunu kullanın), 1-2 çorba kaşığı toz zencefil, 1 avuç kapari bitkisi.

Hazırlanışı ve Kullanımı: Limonların suyunu sıkıp, cam bir kavanoza koyun. İçine, dövülmüş sarımsakları ekleyin. Toz zencefili de ilave ettikten sonra, kapariyi ekleyin. Yumurta kabuklarını da blender ile çekerek karışıma ilave edin. Hazırlamış olduğunuz karışımı 1 hafta buzdolabında beklettikten sonra, boza kıvamına gelen karışımı, her gün, kahvaltıdan sonra 1 fincan için.

İbrahim Saraçoğlu, kemik erimesi şikayeti olanlar için brokoli kürü uygulaması veya haftada en az 3 kez brokoli tüketmesini öneriyor. Brokoli kalsiyum deposudur. Çok az suda 5 dakika haşlayıp suyunu da içmelidir.

İbrahim Saraçoğlu Brokoli Kürü
Hazırlanışı: Yaklaşık bir litre kadar kaynamakta olan suyun içine 200-250 gram brokoli atın. Hafif ateşte en fazla 4-5 dakika kadar haşlayınız. Ilıdıktan sonra süzüp ayırın. Üçte birini sabah, üçte birini öğlen ve son kalan üçte birini de akşam mutlaka aç karına için. Kürü içtikten sonra 20 dakika hiç bir şey tüketmeyin.

Brokoli Kürünün Uygulanma Süresi
Küre 7 gün devam ediniz. Her 7 günlük uygulamanın sonunda 3 gün ara veriniz. Toplam uygulama zamanı 21 gün olacaktır.

7 gün kür + 3 gün ara + 7 gün kür + 3 gün ara + 7 gün kür

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kemik-erimesine-iyi-gelen-vitaminler

Bu yazı bitkiselkadin.com tarafından  besinler şeyler şifalı bitkiler ilaçlar sebzeler ne iyi gelir doğal kesin çözüm çare bitkisel tedavisi hangi doktor bölüm bakar kemik erimesi nasıl geçer engellenir önlenir durdurulur karşı egzersiz ne yemeli yumurta kabuğu konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kemik erimesine hangi doktor bakar,kemik erimesi hangi bölüm,kemik erimesine hangi bölüm bakar,kemik erimesi hangi bölüm bakar,kemik erimesi bölümü,MS hastalığına bitkisel çözüm,kas erimesine hangi bölüm bakar,kemik bolümü,kemik erimesine hangi bölüm bakıyor,kemik erimesine bitkisel çözüm

Benzer Konular

Dil Felci Bitkisel Çözüm Tedavisi

Dil Felci Bitkisel Çözüm Tedavisi

Son zamanlarda pek fırsat bulup yeni bilgileri sizlerle paylaşamıyorum. Bugün bir arkadaşımın dilinde tutulma ve...

Mide Ülseri Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Mide Ülseri Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Ne yazık ki toplumda son yıllarda artarak gözlemlenen rahatsızlıklardan birisi olan mide ülseri genelde beslenme...

Kısırlık için Bitkisel Çözüm

Kısırlık için Bitkisel Çözüm

Kısırlık problemi kadın erkek birçok kişide mevcut. Kısırlık için şifalı bitkiler ve bitkisel tedavi yöntemleri...

Kategori: Alternatif Tıp

Yukarı