Kemik Erimesine Bitkisel Çözüm

Sizlere bu yazımızda iki ünlü herbalistin kemik erimesine karşı uyguladıkları bitkisel kürler hakkında bilgi vermek istiyorum. Böylece sizde kemik erimesine karşı tamamen doğal yollarla kesin çözümler sağlayabilirsiniz.

Şimdi öncelikle kemik erimesine iyi gelen Dr Feridun Kunak’ın sarımsak limon kürünü anlatalım.

Malzemeler: 40 tane limon, 20 diş sarımsak, 10 adet yumurtanın kabuğu (Eğer kemik erimesi fazla ise, 15 adet yumurtanın kabuğunu kullanın), 1-2 çorba kaşığı toz zencefil, 1 avuç kapari bitkisi.

Hazırlanışı ve Kullanımı: Limonların suyunu sıkıp, cam bir kavanoza koyun. İçine, dövülmüş sarımsakları ekleyin. Toz zencefili de ilave ettikten sonra, kapariyi ekleyin. Yumurta kabuklarını da blender ile çekerek karışıma ilave edin. Hazırlamış olduğunuz karışımı 1 hafta buzdolabında beklettikten sonra, boza kıvamına gelen karışımı, her gün, kahvaltıdan sonra 1 fincan için.

İbrahim Saraçoğlu, kemik erimesi şikayeti olanlar için brokoli kürü uygulaması veya haftada en az 3 kez brokoli tüketmesini öneriyor. Brokoli kalsiyum deposudur. Çok az suda 5 dakika haşlayıp suyunu da içmelidir.

İbrahim Saraçoğlu Brokoli Kürü
Hazırlanışı: Yaklaşık bir litre kadar kaynamakta olan suyun içine 200-250 gram brokoli atın. Hafif ateşte en fazla 4-5 dakika kadar haşlayınız. Ilıdıktan sonra süzüp ayırın. Üçte birini sabah, üçte birini öğlen ve son kalan üçte birini de akşam mutlaka aç karına için. Kürü içtikten sonra 20 dakika hiç bir şey tüketmeyin.

Brokoli Kürünün Uygulanma Süresi
Küre 7 gün devam ediniz. Her 7 günlük uygulamanın sonunda 3 gün ara veriniz. Toplam uygulama zamanı 21 gün olacaktır.

7 gün kür + 3 gün ara + 7 gün kür + 3 gün ara + 7 gün kür

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kemik-erimesine-iyi-gelen-vitaminler

Bu yazı kemik erimesine iyi gelen vitaminler besinler şeyler şifalı bitkiler ilaçlar sebzeler ne iyi gelir doğal kesin çözüm çare bitkisel tedavisi hangi doktor bölüm bakar kemik erimesi nasıl geçer engellenir önlenir durdurulur karşı egzersiz ne yemeli yumurta kabuğu konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kemik erimesine hangi doktor bakar,kemik erimesine hangi bölüm bakar,kemik erimesi hangi bölüm bakar,kemik erimesi hangi bölüm,kemik erimesi bölümü,MS hastalığına bitkisel çözüm,kas erimesine hangi bölüm bakar,kemik bolümü,kemik erimesine bitkisel çözüm,kemik erimesine hangi bölüm bakıyor

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.