Kelliğe Bitkisel Çözüm

Kellik ya da saç dökülmesi birçok nedenden dolayı olabilir.

Lütfen bu tip bir sorunla karşılaştığınızda kimyasal ilaç veya şampuan kullanmaktansa bitkisel karışımları deneyerek saçlarınızın dökülmesini ve kelleşmeyi önleyin.

Bu konumuzda saç dökülmesi ve kellik için bitkisel kür tarifi vereceğiz.

Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin saç dökülmesi ve kelliğe karşı doğal çözüm önerisi:

Malzemeler: 5 Gram sarımsak yağı, 5 Gram ısırgan yağı, 5 Gram çam yağı, 5 Gram biberiye yağı, 5 Gram badem yağı, 5 Gram zeytinyağı

Hazırlama ve Uygulama: Yağların tamamını bir şişe içinde karıştırdıktan sonra elde ettiğiniz bu karışımı; 1. hafta: her gece, 2. hafta: 2 gecede 1, 3. hafta: 3 gecede 1 defa saçlarınızın diplerine sürdükten sonra saç diplerinize friksiyon yapın. 3. haftadan sonra 3 gecede bir uygulamaya devam edebilirsiniz.

Durulama Şekli: Saçınızı zeytinyağlı sabunla yıkadıktan sonra 2-3 litre suyun içine 1 bardak üzüm sirkesi koyun, bu su ile saçlarınızı durulayın. Şampuan kullanmayın. Uygulamayı 45 gün yapın. 20 gün içinde saç dökülmeniz duracak, 45 günde yeni saçlarınızın çıkmaya başladığını göreceksiniz.

Bu yazı kellik için doğal çözümler, kellik için bitkisel öneriler, kellik için şifalı bitkiler, kelliğe ne iyi gelir, kellik nasıl geçer, kellik için doğal bitkisel yöntemler nelerdir, kelliğe iyi gelen bitkiler, kellik için bitkisel çözüm önerisi. Saç dökülmesi için bitkisel çözümler, saç dökülmesine iyi gelen bitkiler nelerdir, saç dökülmesi için şifalı bitkiler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: saç dökülmelerine karşı bitkisel çözüm,sac dokulmesine karsi en iyi cozum,bolgesellschadokulmesizi bitkisel cozum,saç dökülmelerine ne iyi geliyor yorumler,sac dokulmesıne kesın cozum,ahmet maranki sac dokulmesine karsi cozu ler,kelliğe bitkisel öneriler,kellik 2013 altarnatif cozum,saç dökülmesine EN İYİ GELEN BİTKİSEL ÇÖZÜM

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.