Keçiboynuzu Kürü Ne işe Yarar

İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen keçiboynuzu kürünü muhakkak herkes duymuştur. İşte bu kür hakkında detaylı bilgiyi bu yazıda bulacaksınız. Sizde bu kürü kullanarak özellikle cinsel sorunlarınıza çözüm bulacaksınız.

Özellikle çocuk sahibi olmak için uğraşanların en büyük derdi olan sperm azlığı ve iktidarsızlık konusunda tam bir mucize bu kür.

Sperm sayısındaki azlık son yıllarda erkeklerde sıklıkla görülmeye başladı. İbrahim Saraçoğlu beslenmeye bağlı olarak oluşan sperm sayısının düşüklüğüne şifa niyetine keçiboynuzu kürü kullanılmasını tavsiye etmektedir. Sperm sayısını arttıran keçiboynuzu kürü İbrahim Saraçoğlu’nun tarifine göre şu şekilde hazırlanmaktadır.

Kür Tarifi: 8-10 tane keçiboynuzu kırılarak 500 gram sıcak suya atılır. 3 dakika boyunca kaynatılır. Ardından 20 dakika süreyle kısık ateşte demlenir. Keçiboynuzu kürünün ılık hale geldikten sonra 2 eşit parçaya ayrılır.

Kullanımı: Kürün yarısı sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısı ise öğle yemeğinden önce içilir. Bir hafta boyunca günde 2 sefer içilmeye devam edilir. Hafta dolduktan sonra 3 ay boyunca günde 1 kere her akşam yatmadan olmak üzere 3 ay boyunca içilir. Keçiboynuzu kürü toplamda 3 ay uygulanmalıdır. Daha fazla uygulanması tavsiye edilmez.

Ayrıca keçi boynuzu kürünü astım, bronşit, öksürük gibi rahatsızlıkları olanlarda rahatça kullanabilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

keci-boynuzu-kuru-ile-hamile-kalanlar

Bu yazı keçi boynuzu kürünün faydaları zararları yapılışı yan etkileri nedir ile hamile kalanlar keçiboynuzu kürü nasıl yapılır hazırlanır saklanır kullanılır tüketilir olur yenir keçiboynuzu kürü ne zaman içilmeli ne işe yarar neye iyi gelir ne zaman etkisini gösterir ne kadar kullanılır yorumları kullananlar faydasını görenler astım öksürük iktidarsızlık alerji sperm sayısı erkekler için keçi boynuzu kürü konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: keçiboynuzu kürü kullananlar,keçi boynuzu kürü kullananlar,ibrahim saraçoğlu keçiboynuzu kürü kullananlar,keçiboynuzu kürü yapanlar,ibrahim saraçoğlu şifalı bitkiler,keçiboynuzu kürü kullananların yorumları,keçiboynuzu suyu ne işe yarar,keçi boynuzu kullananlar,keçiboynuzu kürü ne işe yarar,keciboynuzu kuru nasil yapilir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.