Kas Erimesine Bitkisel Çözüm

Hayatın belirli bir döneminde değil her döneminde ortaya çıkabilen bir rahatsızlıktır kas erimesi.

Özellikle kadınlarda menopoz döneminden sonra ortaya çıkan, gençlik dönemlerinde ise genelde beslenme alışkanlıklarının neticesinde görülen bir rahatsızlık olarak karşımıza çıkar.

Yaşam standardını oldukça düşüren ve hayatımızı kabusa çeviren bu sinsi hastalık için emin olun en etkili çözümleri alternatif tedavi yolları ile bulacaksınız. Kas erimesine karşı tedavi yolları arayanlar için eminiz ki bu yazı ışık niteliğinde olacak.

Kas erimesi sorunu yaşayanlar artık ilaç kullanmadan da kas erimesine dur diyecekler. İşte kas erimesine iyi gelen bitkisel çözümler ve doğal tedavi yolları.

Ahmet Maranki kas erimesi için bitkisel çözümler için şu önerilerde bulunuyor.

– Soya fasulyesini kaynatarak suyunu için. Aynı zaman da soya fasulyesini kavurarak yemek olarak yiyin.

– Doktor kontrolünde sülük tedavisi uygulayın.

– Yakıcı yağlardan olan kekik yağı, hardal yağı, zencefil yağı, havlıcan yağı, biberiye yağı, gibi yakıcı yağları bir miktar zeytinyağı ile karıştırarak belden, omuriliğin yukarısına doğru, omuz ve dirseklere nokta masajı yapın.

Uyarı: Hardal, havlıcan, zencefil, biberiye ve kekik yağları yakıcı yağlardır. Zeytinyağı, badem ve ceviz yağı gibi yumuşatıcı yağlar ile karıştırılmadan sürüldüğünde cildinizi yakar ve cilde zarar verir. Bu uyarıyı dikkate almanızı öneririm.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kas-erimesine-iyi-gelen-sifali-bitkiler

Bu yazı kas erimesine iyi gelen şifalı bitkiler yiyecekler besinler kaplıcalar hareketler ilaçlar hangi doktor bölüm bakar ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm çare kas erimesi nasıl tedavi edilir engellenir durdurulur geçer önlenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kas erimesine ne iyi gelir,kas erimesine iyi gelen yiyecekler,kas erimesi nasıl durdurulur,kas erimesine bitkisel çözüm,kas erimesine bitkisel tedavi,kas erimesi durdurulabilir mi,kas erimesine ne iyi gelir ahmet maranki,ibrahim saraçoğlu kas erimesi beslenme iyi gelirmi,kas erimesi nasıl geçer,kas erımesıne ılaç

2 Comments on Kas Erimesine Bitkisel Çözüm

  1. sayin ahmet maranki lutfen adreesinizi yada tefonunuz bize yazarsaniz memnun oluruz iki cocugum icin kas erimesi hasidir ts ederim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.