Karaciğer Yağlanmasına Bitkisel Çözüm

Ülkemizde rastlanılan karaciğer hastalıklarının veya rahatsızlıklarının en çok karşımıza çıkanı sanırım karaciğer yağlanması. Özellikle dengesiz ve düzensiz beslenen kişilerde çok sık görülen bir sorundur karaciğer yağlanması.

İlaç tedavisi ile çözüm neredeyse imkansız bir hal alırken, bitkisel çözümlerle kolayca bu sorunu yok etmeniz mümkün. İşte size karaciğer yağlanması için mükemmel bir alternatif tedavi maydanoz-limon kürü uygulaması.

Tarifi: Saplı olarak 15-16 adet taze maydanozu mutfak robotuna koyun ve üstüne yarım limon suyu (iki yemek kaşığı) ve yarım bardak su ilave edin. Mutfak robotunuzu çalıştırın, iyice karıştırarak sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karnına tamamını için. En erken yarım saat sonra kahvaltıya başlayabilirsiniz.

15 gün ara vermeden her gün sabah bu kürü uygulamaya devam edin ve 15 günlük uygulamadan sonra 1 hafta ara verin. 1 hafta ara verdikten sonra tekrar 15 gün aynı şekilde uygulayın ve kürü sonlandırın. 5-6 ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.

Eğer, orta ya da ileri derecede karaciğer yağlanması söz konusu ise, Maydanoz Limon kürüne paralel olarak aynı günün akşam yemeğinden iki saat sonra lavanta kürü de uygulanmalıdır.

Yılda 2-3 kez uygulanacak Maydanoz-Limon kürü ile karaciğer yağlanmasını önlemiş olursunuz. Karaciğer yağlanması siroza dönüşebilmekte veya karaciğer kanserine neden olabilmektedir. Bu kürle hem karaciğer yağlanması önlenir hem de karaciğer temizlenmiş olur.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

karaciger-yaglanmasina-ne-iyi-gelir

Bu yazı karaciğer yağlanmasına iyi gelen besinler kürler şifalı bitkiler gıdalar zararlı yiyecekler ne iyi gelir karşı diyet zerdeçal karaciğer yağlanması nasıl olur önlenir anlaşılır düzelir beslenmeli oluşur ölçülür iyileşir geçer doğal kesin çözüm çare nedir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: simarin tablet,karaciğer yağlanmasına bitkisel çözüm,simarin tablet nedir,bitkisel urun simarin tablet,karaciğer yağlanmasına iyi gelen bitkiler,karaciğer yağlanmasına ne iyi gelir,karaciğer yağlanması bitkisel,karaciğer yağlanması nasıl geçer yorumlar,Simarin yorumları,karaciger karaciğer yağlanmasına bitkisel çözüm

1 Comment on Karaciğer Yağlanmasına Bitkisel Çözüm

  1. karaciğer yağlanmasıyla alakalı doktorum simarin tablet diye bitkisel bir ürün verdi çok faydasını gördüm 3 ay kullandım ama ast-alt değerlerimi bayağı bir düşürdü gerçekten öneririm…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.