Kanı Temizleyen Bitkisel Doğal Kürler

Bu yazıda kan temizleme hakkında bitkisel çözüm ve önerileri bulacaksınız. Tamamen doğal ve bitkisel çözümler ile kan değerleriniz olması gereken seviyeye gelecek.

Kan temizleme terimi aslında toksin atımı yani detoks manasına gelmektedir. Halk arasında yaygın olarak kullanılan kan temizlenmesi, kandaki zararlı zehirler, toksin içeren maddeler ve de serbest radikaller adı verilen damar tıkayıcı yağ moleküllerinden kan bir tür filtreden geçirilmesi olarak anlaşılabilir.

Kan Temizlemek İçin Bİtkisel Kür ve Gerekli Malzemeler: 950 gram greyfurt suyu, 200 gram limon suyu, 200 gram portakal suyu ve 200 gram bal.

Uygulama: Greyfurt, limon, portakal suyu ve bal, bir kase içerisinde karıştırılır. Cam kavanoz içerisinde, buzdolabında muhafaza edilir.

Saat başı bir su bardağı içilmeli, 3 gün devam edilmelidir. Bir ay boyunca kırmızı etten uzak durulmalı. Yılda bir kere bu kürü yapmak, kanın temizlenmesini sağlayacaktır.

Bu yazı kan temizleyici bitkiler, kan temizleme kürü, kan temizleyen besinler, kan temizleme yöntemleri, kan temizleyici yiyecekler, kanı temizleyen organ, kanı ne temizler, kan temizleme kürü, kan nasıl temizlenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kanı temizleyen bitkiler ahmet maranki,kanı temizleyen bitkiler,kan temizleyen bitkiler,kan temizleme kürü,kanı temizleyen organ,KAN TEMIZLEME,kanı temizlemek için ne yapmalı,kanın temizlenmesi için şifalı bitkiler,kanı temizlemek için bitkisel çözüm,kani temizleyen besinler

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.