Kan İltihaplanmasına Bitkisel Çözüm

Bir kan hastalığı olan kan iltihaplanması için emin olun en etkili tedavi yöntemi bitkisel ve doğal tedavi yöntemleridir.

Kan iltihaplanmasına karşı birçok tedavi yöntemi var. Hatta birbirinde farklı olan bitkisel çözümlerde mevcut. Kan iltihaplanmasına ne iyi gelen çözümü sizin için araştırdık.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kandaki iltihaba karşı beyaz dut kurusu kürünü öneriyor. Bu kür sayesinde kanda oluşan iltihaplanma tamamen tedavi edilebilir.

Beyaz Dut Kurusu Kürü: Beyaz dut kurusu kürü kandaki CRP (Chemical Reaktif Protein) yüksek ise düşürülmesi için mükemmel bir destekleyicidir.

Hazırlanışı: Yarım litre kaynayan klorsuz suyun içine bir avuç dolusu (5-6 yemek kaşığı kadar) beyaz dut kurusu attıktan sonra altı dakika kısık ateşte kaynatmaya devam edin.

Kullanımı: Altıncı dakika dolunca ocaktan indirin. Ilıdığında süzün, yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını akşam aç karnına için. Haşlanmış dutları tüketmeniz şart değil. Toplam 25 gün uygulayın ve her defasında taze hazırlanmalıdır. Taze olarak hazırlamadan kullanmanız durumunda istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kan-iltihaplanmasi-ve-tedavisi

Bu yazı kan iltihaplanmasına ne iyi gelir iyi gelen yiyecekler doğal kesin bitkisel çözüm çare tedavisi nedir nasıl geçer tedavi edilir hangi doktor bölüm bakar nedir neden olur sebepleri belirtileri nedenleri nedir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kandaki iltihaba ne iyi gelir,kandaki iltihap nasıl kurutulur,kandaki iltihaba bitkisel çözüm,kandaki iltihap nasıl temizlenir,kandaki iltihaba hangi bitki iyi gelir,kan iltihabına ne iyi gelir,kanda ıltıhaplanma,kanda iltihap nasıl geçer,kan iltihaplanmasına ne iyi gelir,kandaki iltihaba iyi gelen bitkiler

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.