Kabızlık için Bitkisel Çözüm

Kabızlık problemi ne yazık ki beslenme alışkanlıklarının değişmesi neticesinde eskiye nazaran daha sık rastlanılan bir sağlık problemi olmaya başladı.

Biz bu yazımızda kabızlığa karşı doğal ve bitkisel çözüm ile tedavi öneren ünlü herbalist İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen bitkisel tedavi yöntemini anlatmaya çalışacağız.

Malzemeler: 10 adet portakal ağacı yaprağı, 1 bardak su (200 gram).

Hazırlanışı: Portakal ağacı yaprakları 1 bardak suyun içerisinde 6-8 dakika hafif ateşte kaynatılır. Kaynadıktan sonra soğuması için bırakılır. Hazırlanan bu karışım her gün kahvaltıdan 1 saat kadar sonra tamamen içilir.

Kürü her gün taze olarak hazırlamalısınız. Kabızlık kürünü kullanmaya 1 hafta ara vermeden devam edilir. Kabızlık şikayetinin durumuna göre 2-3 defa haftalık periyotlar tekrar edilmelidir.

İbrahim Saraçoğlu’nun Kabızlık kürünü hazırlarken kurutulmuş portakal yaprağı değil taze portakal yaprağı kullanmaya özen gösterin.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kabizliga-iyi-gelen-bitkiler

Bu yazı kabızlığa iyi gelen yiyecekler çorba yemek tarifleri çaylar bitkisel ilaçlar şifalı bitkiler baharatlar ne yapmalı ne iyi gelir doğal kesin çözüm çare kabızlık nasıl geçer giderilir atlatılır çözülür tedavi edilir önlenebilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kabizlik icin dua,kabızlık için okunacak dua,kabızlık duası,kansızlığa bitkisel çözüm,kabizliga iyi gelen dua,kabızlık için bitkisel çözüm,kabızlığa iyi gelen dualar,kabizliga okunacak dua,Kabizlik icin dualar,kabızlık için okunan dua

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.