İştahsızlık için Bitkisel Çözüm

İştahsızlık sorununa ne iyi gelir nasıl geçer öğrenmek mi istiyorsunuz? İştahsızlığa bitkisel çözüm ve iyi gelen şifalı bitkilerle tedavisi bu yazımızda.

Ahmet Maranki iştahsızlık sorunu yaşayanların kullanabileceği tavsiyelerini açıkladı. Bu tavsiyelerden en az birini uygulamanız iştahsızlık sorununuzun çözülmesine yardımcı olacaktır.

1- Ahududu,ayva kompostosu, badem, ceviz, greyfurt, kayısı, limon, portakal, domates, enginar, havuç, sarımsak, turp, adaçayı, ardıç tohumu, kekik, kimyon, kişniş, nane gibi bitkiler iştah açıcı özelliğe sahiptir. Mümkün olduğunca bu besinleri tüketmeye çalışınız.

2- 1 çay bardağı kadar kaynar suyun içine, 1 çay kaşığı havuç tohumu atılır. Hafif ateşte3-4 dakika kadar kaynatılır. Ardından 10 dakika süreyle demlenmeye bırakılır . Yapılan çay sabah, öğle ve akşam tok karnına tüketilir.

3- Kakule toz haline getirilip hergün 3-4 defa 0,5 gram hap gibi yutulur.

4- Su teresi sıkılarak elde edilen su hergün 1 bardak içilir.

5- 1 bardak kaynar suyun içerisine 10 gram kadar kantaron bitkisi atılır.10 dakika bekletildikten sonra öğle ve akşam yemeklerinden önce aç karnına 1 bardak içilir.

Bu yazı iştahsızlık nasıl geçer, iştahsızlığa ne iyi gelir, iştahsızlık için şifalı bitkiler, bitkisel iştahsızlık tedavisi, doğal iştahsızlık kürü tarifi, iştahsızlık için tavsiyeler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: istahsizliga ne iyi gelir,iştahsızlığa bitkisel çözüm,iştahsızlık için bitkisel çözüm,iştahsızlığa iyi gelen bitkiler,iştahsızlığa iyi gelen besinler,iştahsızlığa hangi bitki iyi gelir,ıstahsızlıga ıyı gelecek besınler,iştahsızlık ne iyi gelir,iştahsızlığa iyi gelen,İŞTAHSIZLIĞA KESİN ÇÖZÜM

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.