İltihaplı Romatizmaya Bitkisel Çözüm

Bazı hastalıklar vardır ki sadece o hastalığın yarattığı acıyı ve elemi yaşayanlar ya da hastalıkla uğraşmak zorunda kalan kişilerin en yakınları tam anlamı ile bu hastalığın ne demek olduğunu anlarlar. İşte bu durumlarda hastalığın sebep ve nedenlerini yazmak ya da anlatmak çok boş gelir insana.

Bu yazımızda iltihaplı romatizma hastalığından bahsetmek istiyorum. Eşim iltihaplı romatizma yaşayan birisi ve bu hastalık hakkında neler hissettiğimi sadece bu acıyı yaşayanlar bilir. Bu yazımızda iltihaplı romatizmaya değinmek ve biraz olsun iltihaplı romatizma hastalığına çözüm bulmak istiyoruz.

İltihaplı romatizma eklem yerlerinin etrafının aşırı derecede ağrı ve işlev görememeye neden olacak şekilde iltihap bağlamasıyla oluşan kronik nitelikte hastalıktır. İltihaplı romatizmanın diğer adı romatoid artirit olarak adlandırılır.

İltihaplı romatizma hastalığının tedavisinde şifalı bitkiler ve bitkisel yöntemlerle çözüm aramak gayet yaygın olarak kullanılıyor. Sizde bu kervana katılmak isterseniz yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İbrahim Saraçoğlu iltihaplı romatizma hastalığı için bitkisel tedavi kürü öneriyor. İltihaplı romatizma tedavi kürünün hiçbir yan etkisi yoktur. İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiye ettiği iltihaplı romatizma kürü, kiraz sapı ile doğru zamanda toplanmış ısırgan otunun bir türü ile yapılıyor. İltihaplı romatizma için kullanılan ilaçlar kesin bir tedavi uygulamaz. Yani romatizma ağrılarını geçici bir süreliğine dindirirken iltihapların yok edilmesini sağlayamaz.

İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiye ettiği bitkisel kür ise iltihaplı romatizma rahatsızlığını hem tedavi eder hem de hastalığı tamamen ortadan kaldırır. Gönül rahatlığı ile kullanmanızı tavsiye ederim.

Kaynamakta olan yarım litre suya, önce 30 adet kiraz sapı eklenir ve kısık ateşte ağzı kapalı şekilde 3 dakika demlenir. 3 dakikadan sonra 1 tatlı kaşığı ısırgan otu ilave edilerek 3 dakika daha demlenir. Hafif ılık hale gelmesi beklenen karışım sonra süzülür. Hazırladığınız kürün yarısını kahvaltıdan 2 saat sonra diğer yarısını öğlen yemeğinden 2 saat önce için. İltihaplı romatizma kürünü 21 gün boyunca her gün uygulayın.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

iltihapli-romatizmaya-gunes-iyi-gelirmi

Bu yazı iltihaplı romatizmaya iyi gelen bitkiler ilaçlar kaplıcalar bitki çayları bitkisel yağlar sebzeler meyveler güneş sarımsak iyi gelir mi zararlı yiyecekler hangi doktor bölüm bakar ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi nedir iltihaplı romatizma nasıl geçer olur tedavi edilir anlaşılır teşhis edilir ağrıları nasıl geçer konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: iltihaplı romatizmaya bitkisel çözüm,iltihaplı romatızmaya ne ıyı gelir,yuz felci hangi bitki cayi,iltihaplı romatizma bitkisel tedavisi,ıltıhaplı romatızmaya hangı bıtkıler ıyı gelır,iltahaplı romatizmaya bitkisel çözüm,iltihaplı romatizma bitkisel tedavi,iltihaplı romatizma,eklem romatizması nasıl geçer,doğak iltahaplı romatizmaya ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.