İdrar Yolu Enfeksiyonuna Bitkisel Çözüm

İdrar yolu enfeksiyonu sorununa ne iyi gelir nasıl geçer diye araştırıyorsanız eğer bu yazı tam size göre. İdrar yolu enfeksiyonu için şifalı bitkileri ve bitkisel çözümleri bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

Bitkilerle sağlık uzmanı İbrahim Saraçoğlu idrar yolları enfeksiyonu sorunu çekenler için lahana kürünü tavsiye etti.

Tarifi: 250 – 300 gram karnabaharı yaklaşık 750 gram kaynayan suya ilave edin. Ağzı kapalı olarak 5-6 dakika hafif ateşte haşlayın.

Haşlanmış karnabaharın suyunun yarısını sabah, diğer yarısını da akşam (aç ya da tok farketmez) için. Hergün taze olarak hazırlamanız gerekir.

7 gün müddetle devam ettikten sonra 3 gün ara verin. 3 gün aranın ardından tekrar 7 gün uygulayın ve tekrar 3 gün ara verin. Son olarak tekrar 7 gün uygulayın . Bu şekilde kürü tamamlamış olacaksınız.

Karnabahar kürü toplam 21 gün süren kürdür (üç günlük aralar hariç). Burada dikkat etmeniz gereken nokta karnabaharın taze olmasıdır. Pişmiş olan karnabaharı da öğle ya da akşam yemeklerinizde salata olarak tüketebilirsiniz.

Bu yazı idrar yolları enfeksiyonu nasıl geçer, idrar yolları enfeksiyonuna ne iyi gelir, idrar yolları enfeksiyonu tedavisi, idrar yolları enfeksiyonu için bitkisel doğal kür tarifi, idrar yolları enfeksiyonu için şifalı bitkiler nelerdir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: idrar yolu enfeksiyonu bitkisel çözüm,idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi,idrar yolları enfeksiyonu bitkisel çözüm,İdrar yolu enfeksiyonuna ne iyi gelir,idrar yolu enfeksiyonuna bitkisel çözüm,ibrahim saraçoğlu idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi,idrar yolu enfeksiyonu ne geçirir,idrar yolu enfeksiyonu tedavisi bitkisel,İdrar enfeksiyonuna bitkisel çözüm,i̇drar yolu enfeksiyonlarına bitkisel formüller

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.