İdrar Tutamama Tedavisi ve Bitkisel Çözüm

Ne yazık ki toplumda belirli bir yaşın üzerinde ve farklı rahatsızlıkların oluşmasıyla idrar tutamama gibi bir sorunlar karşı karşıya kalabilirsiniz. Peki siz idrar tutamama sorununa karşı yeteri kadar bilgili olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Her an başımıza gelebilecek bu problemi yaşayanlara ünlü herbalistlerden mucize niteliğinde bitkisel kür tarifleri geldi. Sizde evinizde kolayca bu bitkisel çözümleri uygulayarak idrar tutamama sorununa kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

– 1 su bardağı kaynar suda 1 tutam melisa otu kısık ateşte 3 dakika demlenir. Sonra içine karabaş otu eklenip 3 dakika daha demlenir. Akşam yatmadan önce içilir. 21 gün boyunca düzenli bir şekilde devam edilir.

– Civanperçemi, ısırgan otu, mayıs papatyası ve kuşburnu. Tüm bu malzemeler ufalanır ve iyice karıştırılır. 1 tatlı kaşığı kadar alınıp 1 su bardağı kaynar suya atılır. Ağzı kapatılıp 10 dakika demlenmeye bırakılır. Süzülür ve 2 saatte 1 bardak sıcak olarak içilir.

– 1 çay bardağı suya 1 kahve kaşığı kişniş konulur ve 10 dakika bekletilip süzülür ve içilir. Bu işleme 3 gün boyunca devam edilmelidir.

– 10 gram kızılağaç kabuğu 4 bardak suya konulur ve 10 dakika kaynatılır. Süzülür. Günde 3 kere ikişer çorba kaşığı olarak tüketilir.

Konu ile ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

idrar-tutamamaya-ne-iyi-gelir

Bu yazı idrar tutamamaya iyi gelen bitkiler yiyecekler doğal kesin çözüm çare tedavisi hangi doktor bölüm bakar nasıl önlenir tedavi edilir anlaşılır engellenir geçer ne iyi gelir neden olur neyin belirtisi neyden kaynaklanır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: idrar kaçırma bitkilerle nasıl önlenir,idrar kaçırma bitkisel çözüm,idrar tutulmasına bitkisel cozum,yanak yağlarını eritme

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.