Horlamaya Bitkisel Çözüm

Horlamak ya da erkeklerin dilinde aslan kükremesi gerçek anlamda insanların psikolojik anlamda uyku kalitesini bozuyor. İşin kötü tarafı horlayan kişi değil, onun yanında yatmak zorunda olan kişi veya kişilerin uyku kalitesi düşüyor.

Horlama genel olarak aşırı kilo, sigara kullanımı ve farklı hastalıkların ortaya çıkması ile meydana gelmeye başlar. Bu hastalıklar genelde burun ve ağız kaynaklıdır.

Diğer yandan yurt öğrenciliği, askerlik veya evlilik gibi başkaları ile birlikte uyumanız gereken bir durum varsa bu durumda horlamanız karşı tarafın uykusuna engel olabilir ve hatta sizinle aynı ortamı paylaşan kişilerin yaşam kalitesini ciddi anlamda düşürebilir. Şahsen benim horlama problemim yüzünden eşim oldukça rahatsız. Dediğine göre bazen beni boğmak istiyor…

Peki horlamaya karşı ne yapılabilir? Bu sorunu çözmek için horlama yastıkları, horlama önleyici aletler, horlama protezi, horlama yüzüğü, horlama önleyici bant, horlama önleyici sprey, horlama önleyici klips gibi bir çok ürün piyasada satılıyor. Tabi bir de horlamayı önlemek için bitkisel çözüm yolları ve doğal tedavi kürleri seçeneği var. Bu konuda bir çok bitkisel tedavi yolu bulabilirsiniz. Bu bitkilerle tedavi yöntemlerinden bir tanesi ve en etkili olanı da  Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen lahana kürü.

Malzemeler: Beyaz lahana, su.

Lahana Kürü Yapılışı: 2-3 tane beyaz lahana yaprağını yaklaşık 750 gram suda kaynatın, lahanalar haşlandıktan sonra, suyunu sabah akşam aç karına günde 2 defa 1 bardak olarak için.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

horlamaya-ne-iyi-gelir

Bu yazı horlamaya iyi gelen şifalı bitkiler şeyler ilaçlar otlar kesin doğal çözüm çare neden olan hastalıklar karşı lahana kürü horlama nasıl geçer tedavi edilir olur engellenir kesilir azaltılır gider ne iyi gelir ne keser neden olur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: feridun kunak uyku apnesi,göz ağrısına ne iyi gelir doktor ferudun kunak,Dr ferudun kunak yağ bezelerı,feridun kunak kas dokulmesine cozum,feridun kunak uyku apnesı tedavısı,ferudun kunak bulaşıkmakınası deterşanı evde nasıl yapılır vıdeolu,uyku apnesi feridun kunak,uyku apnesi tedavisi bitkisel çözüm,uyku apnesinin bitkisel tedavisi

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.