Hıçkırık için Bitkisel Çözüm

Hıçkırık problemi gün içinde herkeste olabilecek bir sorundur. Hıçkırık bir hastalık olmasa bile netice itibariyle can sıkan bir durumdur ve tedavi edilmesi gerekir.

Tedavi edilmemesi durumunda hıçkırık kriz haline gelerek hıçkırık nöbetleri oluşturur. En kısa sürede hıçkırığı kesmek için sizlere doğal tedavi yöntemleri öneririz.

Bitkisel Hıçkırık Tedavisi: Ahmet Maranki hıçkırık için bitkisel çözümlerinin listesini verdi. İşte sizlere hıçkırığa karşı yapabileceğiniz bitkisel tedavi yöntemleri ve çözümler.

– 2-3 adet tane karabiber ağza alınır. Karabiberin dövülmeden top halinde olmasına dikkat edin.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine 4-10 gram karanfil konulur. 10 dakika bekletilerek günde 2-3 bardak içilmesi tavsiye edilir.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine 3 gr portakal kabuğu doğranarak 15 dakika bekletilir. 1 çay bardağı içilir.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine 8-10 gram nane yaprağı konur. 10 dakika bekletilerek, günde 2 bardak bir miktar sirke ile karıştırılarak içilir.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine bir tatlı çekilmiş dereotu tohumu konur. 10 dakika bekletilerek süzülür. Bir günde tüketilir.

– Nane çiğnemek, nar çiğnemek veya nar suyu içmek, tatlı ayvanın suyunu emmek hıçkırığın kesilmesi konusunda yararlı olur.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

hickiriga-cozum

Bu yazı hıçkırığa iyi gelen ilaçlar şeyler bitkiler yiyecekler ne iyi gelir doğal kesin çözüm çare bitkisel tedavisi nedir hangi doktor hangi bölüm bakar hıçkırık nasıl geçer geçirilir kesilir tedavisi nasıldır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: hıçkırığa ne iyi gelir,hıçkırığa ne iyi gelir kesin çözüm,ibrahim saraçoğlu hıçkırık nasıl geçer,hıçkırığa iyi gelen şeyler,hıçkırık nasıl geçer ahmet maranki,hıçkırık nasıl geçer maranki,hıçkırığa bitkisel çözüm,ibrahim saraçoğlu hickirik için kur,hıçkırık ne iyi gelir,hıckırıga iyi gelen bitkiler

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.