Hemeroide Bitkisel Çözüm

Hemoroid yada halk arasında bilinen adıyla basur hastalığı yaşayan hastaların acısını dindirmek amacıyla Ahmet Maranki bitkisel karışımlarını açıkladı.

Oldukça basit ve kolay yöntemlerle hemeroid sorunundan tamamen kurtulabilirsiniz.

1- Akşamları uyumadan önce bir pamuğu zeytinyağına batırıp makatınıza fitil şeklinde yerleştiriniz.

2- 5 tane kuru inciri sıcak suyun içerisinde 2 saat bekletin. Bu süre zarfında incirler şişecektir. Uyumadan önce incirlerin hepsini birden yiyiniz.Bu yöntemi 3 hafta süreyle uygularsanız, kalınbağırsak probleminiz çözülecektir.

3- 5 adet kuru kayısıyı sıcak suyun içinde 2 saat bekletin. Bu süre zarfında kayısılar şişecektir.Uyumadan önce kayısıların hepsini birden yiyiniz.Ek olarak yanında ıhlamur çayı içebilirsiniz.3 hafta süreyle bu yöntemi uygulayanlarda kalın bağırsak problemi çözülecektir.

Bu yazı basura ne iyi gelir, hemeroide ne iyi gelir, basur nasıl geçer, hemeroid nasıl geçer, bitkisel basur tedavisi, bitkisel hemeroid tedavisi, basur için şifalı bitkiler, hemeroid için şifalı bitkiler, basur ve hemeroid için doğal kür tarifi konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: basura ne iyi gelir,basur kesin çözüm,basura evde cözum,deve çökerten basura iyi gelirmi,hemeroid tedavisi,hemeroide bitkisel çözüm,hemoroid bitkisel çözüm,hemoroid nasıl gecer,hemoroite sicak su iyi gelirmi

1 Comment on Hemeroide Bitkisel Çözüm

  1. Basur icin hemo care kremi. Kulaniyorum ama bir turlu yok olmuyor yok olmasi icin napmam gerek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.