Hamile Kalmak için Bitkisel Tavsiyeler

Her evli çiftin eminiz ki en büyük hayali bir bebek sahibi olmaktır. Fakat ne yazık ki bazen hamile kalmak evli çiftler için tam bir felaket olmaktadır.

Bazı çiftler en uygun hamile kalma günlerini veya yumurtlama günlerini hesaplayarak cinsel ilişkiye girer. Bazıları ise hamile kalmak için uygun pozisyonlar ve dualara başvurur. Ben bu yazımızda sizlere son dönemde yavaş yavaş adından söz ettirmeye başlayan bir bitkisel kürü tanıtmaya çalışacağım. Böylece sizde kolayca hamile kalabilirsiniz.

Son dönemlerde bayanların hamile kalmak için bitkisel tedavi yöntemlerini ve şifalı bitkileri kullanmaya başladığını biliyor musunuz? Bence sizde en kısa sürede doğal çözüm yollarını kullanarak hamile kalmayı ve gebelik heyecanını yaşamayı denemelisiniz.

Prof. Dr. Ahmet Maranki hamile kalmak isteyen kadınların aslan pençesi, civan perçemi ve çoban çantası bitkilerini mutlaka evlerinde bulundurması gerektiğini ve bunların çayını yaparak içmelerini tavsiye ediyor. Bu bitkisel çay sayesinde hamile kalmak artık daha kolay.

Malzemeler: 5 gram aslan pençesi, 5 gram civan perçemi, 5 gram çoban çantası.

Hazırlanışı: Yarım litre kaynar suya aslan pençesi, civan perçemi ve çoban çantasını eşit miktarlarda koyun. Ardından 1-2 dakika süreyle kaynattıktan sonra 20 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Hazırlanan karşımı sabah ve akşam bir su bardağı şeklinde için.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

hamile-kalmak-icin-uygun-pozisyonlar

Bu yazı hamile kalmak için en uygun pozisyon uygun günler öneriler kürler dua neler yemeli neler yapılır uygun günleri hesaplama ne yapmak lazım nasıl ilişkiye girilir ne yapmalıyım yapılmalıdır gebe kalmak için en uygun dönem incir kürü okunacak dualar gün hesaplama ilişki sıklığı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: ilişkiye nasıl girilir,çoçuk yapmak için uygun pozisyonlar,cocuk yapma pozisyonlari,çoçuk yapmak için en uygun pozisyon,çoçuk nasıl yapılır pozisyonlar,bebek bekliyoruz yazıları,aglayan bebege bitkisel,gebe kalma pozisyonları,çocuk yapmak için en ideal pozisyonlar,gebe kalmak için pozisyonlar

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.