Hamile Kalmak için Bitkisel Çözüm ve Öneriler

Hamile kalmak isteyen bayanlar birbirinden farklı yöntemler denerler. Elbette ki bitkisel çözümler ve şifalı bitkilerde hamile kalmak için kullanılan alternatif yöntemler arasındadır.

Hamile Kalmak İstiyorum Nasıl Bir Bitkisel Çözüm Kürü Denemeliyim diye soran arkadaşlar için İbrahim Saraçoğlu tarafından kadınlarda yumurtlamayı sağlayan, erkeklerde ise sperm sayısını çoğaltan bir bitkisel kür olan soğan kürünü öneriyoruz.

Soğan kürü, hanımların gebe kalma olasılığını 3 e katlayan bir doğal çözüm kürü olup uygulanışı oldukça basittir. Şimdi bebek sahibi olmak isteyen dostlara soğan kürü nasıl yapılır bunu anlatalım.

KURU SOĞAN KÜRÜ
* 1 adet (yumurta büyüklüğü kadar) kuru soğan ,
* 2- 3 çay kaşığı sumak .

HAZIRLANIŞI: Tıpkı, soğan salatası yapar gibi, soğanları incecik kıyın ve üzerine sumak serpin.

KULLANIM ŞEKLİ: Hazırlamış olduğunuz soğanları yemeklerden 1 saat önce yiyin. Bu şekilde etkisi daha da fazla olacaktır. Günde 2 defa 15 gün uygulanacak.

İNCİR KÜRÜ: 8-9 tane kuru inciri doğrayın ve yarım litre suda 7-8 dakika kaynatın ve günde 2 kez için. Kürün uygulanma süresi 21 gün.

Bu yazı hamile kalmak istemiyorum, hamile kalmak istemiyorum ne yapmalıyım, hamile kalmayı engelleyen faktörler, hamile kalmayı engelleme, hamile kalmamak için ne yapılır, gebe kalmamak için ne yapmalıyım konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: gebe kalmak için bitkisel çözüm,gebe kalmak icin evde dogal cozum

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.