Güneş Lekeleri Nasıl Geçer Ne iyi Gelir

Yaz ayları geliyor. Birçok arkadaş şimdiden güneş lekelerine çözüm aramaya başladı. Bu yazımız güneş lekeleri için bitkisel çözümler üretiyor.

Güneş lekeleri adını verdiğimiz cilt lekeleri türü, genellikle bahar ve yaz aylarında güneş ışınlarının etkisini en fazla hissettirdiği dönemde hassas ciltli kişilerde ultraviyole ışınlarının olumsuz etkisi sonucu görülmektedir.

Güneş lekelerinin nedenleri arasında en önemli neden budur. Güneş ışınları ciltte melanin pigmenti ni artırmakta ve bu da koyu lekeler olarak yüzde, omuzda boyunda ve dekolte bölgesinde yoğunlaşmaktadır.

Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm
Bir tutam maydanoz, bir fincan yoğurt ve çeyrek limon suyunu karıştırıp püre kıvamına getirin. Cildinize sürüp 30 dakika bekletin.

Bu uygulamayı haftada bir kere yapmanız yeterli olacaktır. Ancak güneş koruyucu krem kullanmayı unutmayın.

Haftada birde olsa peeling yapın yüzünüze ölü deriden kurtulun aşagıda verdiğim maske ciltteki lekeler için çok iyi geliyor.

Bu yazı güneş lekesi tedavisi, güneş lekesi kremi, güneş lekesini ne geçirir, güneş lekesi geçermi, güneş lekesine çözüm, güneş lekesi nasıl geçer bitkisel, güneş lekesine ne iyi gelir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: güneş lekelerine ne iyi gelir,gunes lekesıne bıtkısel cozum,günes lekesine ne iyi gelir,güneş lekesini ne geçirir,güneş lekelerini ne geçirir,Güneşlekesine bitkısel çözüm,gunes lekesıne ne yapmalı,gunes lekesıne cözüm,gunes karasini ne gecirir,Güneş lekesıne kesin çözüm

2 Comments on Güneş Lekeleri Nasıl Geçer Ne iyi Gelir

  1. güneş lekelerinden kurtulmak için bence suna dumankayanın önerdiği bitkisel formülleri mutlaka denemelisiniz

  2. benimde geçen yaz tatilinden kalma güneş lekelerim mevcut umarım bu tarif işe yarıyordur

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.