Göz Tansiyonuna Bitkisel Çözüm

Özellikle ultrason yayan elektronik cihazların hayatımızda daha çok kullanılmaya başlaması ile göz sağlığında sık görülen bir rahatsızlık olmaya başladı göz tansiyonu.

Bu yazımızda göz tansiyonuna iyi gelen bitkisel çözümleri ve doğal tedavi yöntemlerini kısaca belirtmek istiyorum.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu görmeyi güçlendirmek ve göz tansiyonunu bitkisel yollarla düşürmek için domates suyu kürünün kullanılmasını tavsiye ediyor.

Uygulama: 30 gün süreyle her gün bir bardak taze sıkılmış domates suyu içmek orta yaş ve üzeri yaş grubunda bulunan kişilerin görmelerini belirgin bir şekilde güçlendirir.

Bu yöntem aynı zamanda göz tansiyonunun düşürülmesi için çok etkili olacaktır.

goz-tansiyonuna-iyi-gelen

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

goz-tansiyonuna-ne-iyi-gelir

Bu yazı göz tansiyonuna iyi gelen şifalı bitkiler yiyecekler şeyler meyve ve sebzeler bitkisel çözüm nasıl bakılır faydalı bitkiler nasıl ölçülür düşer belirti verir önlenir yükselir anlaşılır geçer tedavi edilir olur doğal kesin çözüm çare bitkisel tedavisi konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar: göz tansiyonuna ne iyi gelir,göz tansiyonuna iyi gelen bitkiler,göz tansiyonu nasıl düşer,göz tansiyonuna iyi gelen şeyler,göz tansiyonuna iyi gelen yiyecekler,göz tansiyonu ne iyi gelir,göz tansiyonuna iyi gelen şifalı bitkiler,göz tansiyonu nasıl geçer,göz tansiyonu bitkisel tedavi,göz tansiyonuna bitkisel çözüm

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*