Göğüs Ağrısına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Ne yazık ki sigara içen insanlar başta olmak üzere toplumda geniş bir yelpazede göğüs ağrısı şikayeti mevcuttur. Farklı nedenlerle veya farklı hastalıkların tetiklemesi sonucu oluşan göğüs ağrıları bazen sadece bir göğüs ağrısından ziyade tehlikeli bir hastalığı habercisi olabilir.

Bu sebepten ötürü göğüs ağrılarınızı ihmal etmemenizi ve göğüs ağrısı durumunda doktorunuza başvurmanızı tavsiye ederim. Özellikle soğuk algınlığından dolayı oluşan göğüs ağrılarında ise sizlere önereceğim bitkisel tavsiye ve doğal çözümler ile göğüs ağrılarınıza kesin çözüm bulabilirsiniz.

– Ağrının olduğu dönemlerde ada soğanı çayı hazırlanarak içilebilir. Ayrıca bu bitkinin macunu da yapılıp tüketilebilir.

– Günlük bir avuç ceviz yiyebilir veya yağı ile göğüse masaj yapabilirsiniz. Eğer ceviz yemekten hoşlanmıyor iseniz suda bir gece bekletip suyunu içebilirsiniz.

– 7 gram ısırgan tohumu ile yumurta karıştırılıp her gün tüketilebilir.

– Bal ile karabiber macun kıvamına getirilip göğüs bölgesine sürülebilir. Ayrıca bal ile karabiber sulandırılıp her gün içilebilir.

– Lavanta çayı içilebilir veya macun haline getirilip her gün tüketilebilir.

– Keçiboynuzu pekmezi günlük 2 kaşık olacak şekilde yenilebilir veya su ile karıştırılıp içilebilir.

– Göğüs ağrısının olduğu dönemlerde günlük bir tane muz yenilebilir. Muz göğüs ağrısını geçirmede oldukça etkilidir.

– Bir su bardağının içerisine şeker ve nişasta ilave edilip hafta da iki kere içilebilir.

İşte bu tavsiye ve bitkisel öneriler sayesinde sizde muzdarip olduğunuz göğüs ağrılarınıza kolayca çözüm bulabilirsiniz. Unutmayın ki göğüs ağrısı asla tek başına oluşan bir durum değildir. Mutlaka bir hastalık neticesinde çıkar ya da başka bir hastalığın habercisidir.

gogus-agrisi-nasil-gecer

Bu yazı göğüs ağrısı nasıl geçer göğüs ağrısına ne iyi gelir iyi gelen bitkiler bitki çayları yiyecekler içecekler nelerdir doğal kesin çözüm tedavisi iyi gelen yağlar nasıl yok edilir nasıl geçirilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: göğüs yanmasına ne iyi gelir,gogus agrisi nasil gecer,yemekten aonra bogazımda sıkısma olusuyor gohus arısı,göğüs hastalıklarına ne iyi gelir,goğus hastalıklarına iyi gelen bitki caylari,goğus ağrısına ne iyi gelir,gogus agrisina nasil tedavi,göğüs ağrısına bitkisel çözüm,dr ahmet marankigöğüs ağrılarıiçin bitkisel çözüm,bitgisel göyüs ağrısına ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.