göbek yağları nasıl erir bitkisel çözüm tedavi eriten | Bitkisel Kadın Portalı

Göbek Yağlarına Bitkisel Çözüm

 Göbek Yağlarına Bitkisel ÇözümGöbek yağları nasıl erir, göbek yağlarını eriten şifalı bitkiler, göbek yağlarını eritmek için iyi gelen bitkiler nelerdir, göbek yağlarını eriten doğal bitkisel kür tarifi, , göbek yağlarını eritmek için bitkisel çözüm.

Göbek bölgesinde biriken yağlar ne yazık ki birçok kişi için oldukça sıkıntıya sebep oluyor. Göbek yağları nasıl erir ve göbek yağlarını eriten bitkisel tedavi yöntemleri için bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Göbek yağlarınızdan kurtulmak için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun çok etkili olan bu tarifi aynı zamanda selülitlerinizden kurtulmanızı da sağlıyor.

Malzemeler: 4 lahana yaprağı, 25 dal maydanoz, 1 limon.

Hazırlanışı: 1/2 litre kaynar suyun içine lahana yapraklarını içine attıktan sonra 3 dakika kaynatın. Ardından maydanozları ilave ederek 3 dakika daha kaynatın. Soğuyunca süzün ve içine limon sıkarak günde 2-3 kez aç veya tok karnına içmek yeterli olmaktadır. www.bitkiselkadin.com

Her gün taze olarak hazırlanmalıdır.İçmesi kolay olsun diye içine başka bir şey ilave etmeyin. Kürü 3 hafta süreyle uygulamalısınız.

Bu yazı bitkiselkadin.com tarafından göbek yağları nasıl erir, göbek yağlarını eriten şifalı bitkiler, göbek yağlarını eritmek için iyi gelen bitkiler nelerdir, göbek yağlarını eriten doğal bitkisel kür tarifi, göbek yağları nasıl erir, göbek yağlarını eritmek için bitkisel çözüm konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Egzama için Bitkisel Çözüm Başlıklı Makalemizide Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: göbek eriten bitkisel yağlar,göbek yağlarını eritmek için bitkisel çözüm,karın yağlarını eritmek için bitkisel çözüm,göbek yağlarını eriten bitkisel yağlar,göbek yağlarına bitkisel çözüm,karın yağlarını eritme bitkisel çözüm,karın yağlarını eriten bitkisel yağlar,göbek yağı eritmek için bitkisel çözüm,göbek yağları için bitkisel çözüm,göbek yağlarını eritmek için bitkisel çözümler

Etiketler:3 Yorum yapılmış " Göbek Yağlarına Bitkisel Çözüm "

  1. şehnaz diyor ki:

    Bitkisel şeylerle bağırsaklarımızı bozabiliyor bir de ne kadar iyi bir şey bilemedim :/ kafam karışıyor bu durumlarda uygulamalar var bölgesel incelmeler için ben onlara da pek inanmıyorum ama şimdilerde ünlülerin kullandıkları yeni nesil lpg diye birşey duydum, çok etkiliymiş bir beden 5 seansta küçülenler duydum, duydum ve denemek istiyorum!

  2. Zebercet diyor ki:

    Bende duydum onu Şehnaz. Her güzellik salonunda yeni nesil lpg uygulaması var mı acaba ? Ben bir kaç yere danıştım ama ellerinde eski lpg cihazı var. Bu yeni diye kandırmaya çalışıyorlar. Bu konuda bilinçli olmak lazım valla. Ben yeni nesil diyince hemen eski nesili söylüyorlar ama ben anlıyorum. Çünkü yeni nesil lpg cihzının sonunda integral yazıyor. Eski yeni bu şekilde ayırt ediyorum valla.

  3. Mehtap Beril diyor ki:

    çoğu bitkisel kürler sağlığa zarar verebiliyor bu yüzden spor ve zayıflatma makineleri bana daha yararlı geliyor. Yeni nesil LPG uygulamasına başladım ve kısa sürede etkisini gördüm.

Yorum Yapın


Copyright ATABEY - 2013 sitemap