Göbek Yağlarına Bitkisel Çözüm

Biz bayanların başının dertte olduğu konulardan birisi de ne yazık ki göbek gölgesinde ve simit bölgesinde oluşan fazla yağlar. Bu yağlanma problemi emin olun en az bayanlar kadar erkeklerin de hem görüntüsünün bozulmasına hem de bu fit vücudun yok olması neticesinde psikolojik olarak etkilenmesine ve toplumdan soyutlanmaya neden olmaktadır.

Göbek bölgesinde biriken yağlar ne yazık ki birçok kişi için oldukça sıkıntıya sebep oluyor. Göbek yağları nasıl erir ve göbek yağlarını eriten bitkisel tedavi yöntemleri için bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Oldukça kısa bir kür tarifi olsa da emin olun etkileri de çok kısa zamanda etkisini gösterecektir.

Göbek yağlarından kurtulmak için Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu’nun çok etkili olan bu tarifi aynı zamanda selülitleri de yok etmenize fayda sağlıyor.

Malzemeler: 4 lahana yaprağı, 25 dal maydanoz, 1 limon.

Hazırlanışı: 1/2 litre kaynar suyun içine lahana yapraklarını içine attıktan sonra 3 dakika kaynatın. Ardından maydanozları ilave ederek 3 dakika daha kaynatın. Soğuyunca süzün ve içine limon sıkarak günde 2-3 kez aç veya tok karnına içmek yeterli olmaktadır.

Not: Bu karışımı mutlaka her gün taze olarak hazırlayın. İçmesi kolay olsun diye içine kesinlikle başka bir şey ilave etmeyin. Kürü 3 hafta süreyle aralıksız uygulamalısınız.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

gobek-yaglarini-eritme-hareketleri

Bu yazı göbek yağlarına iyi gelen besinler etkili kesin bitkisel hızlı çözüm limon son yoğurt göbek yağları nasıl yakılır eritilir alınır göbek yağlarını eritmek için eriten bitki yolları eritme çayı diyeti hareketleri egzersizleri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: göbek eriten bitkisel yağlar,göbek yağlarını eritmek için bitkisel çözüm,karın yağlarını eritmek için bitkisel çözüm,göbek yağlarını eriten bitkisel yağlar,göbek yağlarına bitkisel çözüm,karın yağlarını eritme bitkisel çözüm,karın yağlarını eriten bitkisel yağlar,göbek yağları için bitkisel çözüm,göbek yağı eritmek için bitkisel çözüm,göbek yağlarını eritmek için bitkisel çözümler

3 Comments on Göbek Yağlarına Bitkisel Çözüm

  1. çoğu bitkisel kürler sağlığa zarar verebiliyor bu yüzden spor ve zayıflatma makineleri bana daha yararlı geliyor. Yeni nesil LPG uygulamasına başladım ve kısa sürede etkisini gördüm.

  2. Bende duydum onu Şehnaz. Her güzellik salonunda yeni nesil lpg uygulaması var mı acaba ? Ben bir kaç yere danıştım ama ellerinde eski lpg cihazı var. Bu yeni diye kandırmaya çalışıyorlar. Bu konuda bilinçli olmak lazım valla. Ben yeni nesil diyince hemen eski nesili söylüyorlar ama ben anlıyorum. Çünkü yeni nesil lpg cihzının sonunda integral yazıyor. Eski yeni bu şekilde ayırt ediyorum valla.

  3. Bitkisel şeylerle bağırsaklarımızı bozabiliyor bir de ne kadar iyi bir şey bilemedim :/ kafam karışıyor bu durumlarda uygulamalar var bölgesel incelmeler için ben onlara da pek inanmıyorum ama şimdilerde ünlülerin kullandıkları yeni nesil lpg diye birşey duydum, çok etkiliymiş bir beden 5 seansta küçülenler duydum, duydum ve denemek istiyorum!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.