Geniz Akıntısına Bitkisel Çözüm

Yazıyı Paylaş

geniz akıntısına ne iyi gelirHastalıklar ve rahatsızlıklar için doğal tedavi yöntemleri ve bitkisel çözümler vermeye devam ediyoruz. Sizde geniz akıntısı nasıl geçer ya da geniz akıntısına ne iyi gelir diye artık düşünmenize gerek yok. Tamamen şifalı bitkilerle ve kürlerle bu sorununuzun tedavisine kesin çözüm sağlayabiliceksiniz. Ayrıca rahatsızlığınıza iyi gelen bitkileri öğrenerek daha sağlıklı bir tedavi yöntemi uygulayabiliceksiniz.

Bitkisel tedavi uzmanları hemen hemen her türlü rahatsızlık için farklı alternatifler sunuyor. Bu sorunlardan bir taneside geniz akıntısıdır. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu geniz akıntısı için adaçayı kürünü öneriyor.

Geniz akıntısı tedavisi için yaklaşık 1 su bardağı kaynar suya tatlı kaşığı veya 1 poşet adaçayı koyarak 10 dakika demlendirin. (kaynatmayın).

Uyarı: Demlenme süresi dolduğunda bitkiyi daha fazla suda bekletmeyin mutlaka süzün. Gargara için hazırlanan 1 bardak adaçayı 48 saat bozulmadan bekleyebilir. www.bitkiselkadin.com

Elde edilen su ile günde 2-3 kez gargara yapın. Özellikle akşam yatmadan önce ve sabah evden çıkarken mutlaka 1-2 kez gargara yapılmalıdır. Ayrıca bununla birlikte 1 ay boyunca her gün 1 çay bardağı adaçayı için.

Bu yazı bitkiselkadin.com tarafından geniz akıntısı nedir, geniz akıntısı nasıl geçer, geniz akıntısına ne iyi gelir, geniz akıntısı için şifalı bitkiler, bitkisel geniz akıntısı tedavisi, geniz akıntısı için doğal bitkisel kür tarifi, geniz akıntısı için ilaç konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: geniz akıntısına bitkisel çözüm,geniz akıntısına ne iyi gelir ahmet maranki,geniz akıntısı bitkisel çözüm,geniz akıntısına hangi ilaç iyi gelir,ğeniz akıntısına bitkisel,Burun Akintisina Kesin Çözüm,geniz akıntısını kesmek için bitkisel çözüm,geniz akıntısı nasıl geçer bitkisel,geniz akıntısı için bitkisel çözüm,geniz akıntısı tedavisi bitkisel çözüm

ilk yorumu siz yapın

Yorum Yapın

Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.


*