Geniz Akıntısına Bitkisel Çözüm

Bitkisel tedavi uzmanları hemen hemen her türlü rahatsızlık için farklı alternatifler sunuyor. Bu sorunlardan bir taneside geniz akıntısıdır. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu geniz akıntısı için ada çayı kürünü öneriyor.

Geniz akıntısı tedavisi için yaklaşık 1 su bardağı kaynar suya tatlı kaşığı veya 1 poşet ada çayı koyarak 10 dakika demlendirin. (kaynatmayın).

Uyarı: Demlenme süresi dolduğunda bitkiyi daha fazla suda bekletmeyin mutlaka süzün. Gargara için hazırlanan 1 bardak adaçayı 48 saat bozulmadan bekleyebilir.

Elde edilen su ile günde 2-3 kez gargara yapın. Özellikle akşam yatmadan önce ve sabah evden çıkarken mutlaka 1-2 kez gargara yapılmalıdır. Ayrıca bununla birlikte 1 ay boyunca her gün 1 çay bardağı ada çayı için.

Bu yazı geniz akıntısı nedir, geniz akıntısı nasıl geçer, geniz akıntısına ne iyi gelir, geniz akıntısı için şifalı bitkiler, bitkisel geniz akıntısı tedavisi, geniz akıntısı için doğal bitkisel kür tarifi, geniz akıntısı için ilaç konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: geniz akıntısına bitkisel çözüm,geniz akıntısına ne iyi gelir ahmet maranki,Burun Akintisina Kesin Çözüm,geniz akıntısı bitkisel çözüm,geniz akıntısına hangi ilaç iyi gelir,ğeniz akıntısına bitkisel,geniz akıntısını kesmek için bitkisel çözüm,geniz akıntısı nasıl geçer bitkisel,geniz akıntısı için bitkisel çözüm,geniz akıntısı tedavisi bitkisel çözüm

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.