Felç ve İnme için Bitkisel Çözümler

Yazıyı okumadan şunu bilmelisiniz ki şifalı bitkilerle tedavi sonuçları arasında en az olumlu etkiyi gösteren hastalıklar felç ve inme rahatsızlıklarıdır. Felç ve inme gibi durumlarda bitkisel çözümler ne yazık ki çok fazla işe yaramıyor.

Felç hastalığı ne yazık ki tedavisi yönüyle çok zor bir hastalıktır. Uzun uğraşlar ve emekler neticesinde hastalığın tedavisinde ilerleme kaydedilebilir. Bitkisel yöntemlerle de çözüme ulaşan tedaviler denemek hastalık açısından faydalıdır.

Sinirlerin değişik bir takım nedenlerle zarar görmesi neticesinde felç adı verilen sinir harabiyeti durumu ortaya çıkabilmektedir. Felcin en önemli belirtisi ise bedenin bir kısmında veya tamamında görülen hissizlik ve duyarsızlık halidir.

Felçli kişilere uygulanan bazı ilaç tedavisi yöntemlerinin yanında bitkisel kürler ve doğal çözüm yolları ile de felç tedavisi mümkündür. İşte sizlere felç için bitkisel tedavi amacıyla kullanılan bitkisel çözüm yöntemleri.

– Çörekotu, papatya, zeytinyağıyla kaynatılır. Soğuyunca felçli bölgeye sürülür.
– Ardıç yağı ile felçli bölgeler ovulur.
– Felci önlemek için 1 çay kaşığı zencefil tozunu 1 bardak kaynar suya atıp 10 dk bekletin ve günde 3 bardak için
– 1 bardak kaynar suya 4 gr ökseotunu atın 10 dk. bekletip günde 3 bardak içiniz.
– Mersin yaprağı kaynatılır elde edilen su ile felçli uzuvlar ovulur.
– 1 gr. Baltıran otu tohumu toz haline getirilir. 10 gr un 10 gr. pudra şekeri ile karıştırılır. Öğle yemeklerinde 1 çay kaşığı karışım su ile birlikte içilir.
– Biberiye yağından 3 damla 1 kesme şekerle yenilir. 1 bardak kaynar suya 10 gr. biberiye konur10 dk bekletilir günde 2-3 bardak içilir.

felç

Bu yazı felç için şifalı bitkiler, felç için bitkisel tedavi, felç için bitkisel çözüm, felç için bitkisel ilaçlar tedaviler yağlar, felç nasıl geçer, felce ne iyi gelir, felç hastalığı bitkisel çözüm tedavisi, felç için doğal şifalı iyi gelen bitkiler nelerdir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: inmeye iyi gelen bitkiler,bitkilerle inme tedavisi,inmeye bitkisel tedavi,felçlilere bitkisel tedavi,felç hastalarına ne iyi gelir,inmeye ne iyi gelir,yuz felci icin dogal tedavi,felç hastalığına ne iyi gelir,felç hastalığına iyi gelen kür,felç hastalarına iyi gelen bitki yağları

1 Comment on Felç ve İnme için Bitkisel Çözümler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.