Ergenlik Sivilceleri için Bitkisel Kür

Ergenlik döneminde çıkan sivilceler hemen hemen bütün gençlerin korkulu rüyasıdır. Ama artık birçok rahatsızlıkta olduğu gibi ergenlik sivilcelerinin tedavisi ve bitkisel çözümü içinde şifalı bitkiler kullanılabiliyor.

Ergenlik sivilceleri ergenlik dönemi içinde bulunan bir çok genç için yarattığı psikolojik sorunlar ve görüntü nedeniyle bir hastalık kadar önemli bir hal aldı. Ahmet Maranki ergenlik sivilcelerinden kurtulmak için bitkisel tedavi yollarını anlattı.

– 1 su bardağı suyun içine, 10 gram kadar taze yada kuru ceviz yaprağı konularak 10 dakika kaynatılır.Kaynayan suyla sivilcelere kompres yapılır.

– Sinir otu yaprakları ezilerek, lapa haline getirilir ve sivilcelerin üstüne konur.

– Sabun otunun kökü kaynatılarak elde edilen su ile cilt temizlenir.

– 3 su bardağı kadar suyun içerisine, 20 gram civarı marul doğranarak 2 saat kısık ateşte kaynatılır.Daha sonra elde edilen su ile sivilcelere kompres yapılır.

– 1 tutam civanperçemi otu 5 dakika kaynatıldıktan sonra 15 dakika bekletilir. Ardından hazır olan su ile günde 3-4 defa sivilceler üzerine kompres yapılır.

Bu yazı sivilceler için şifalı bitkiler, sivilceler nasıl geçer, ergenlik sivilcelerine ne iyi gelir, bitkisel sivilce tedavisi, sivilce için doğal bitkisel kür tarifi,  ergenlik sivilcesi nasıl geçer, ergenlik sivilceleri için bitkisel çözüm kür gibi sorularınıza yanıt vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: ergenlik sivilcelerine ne iyi gelir,ergenlik sivilcelerine bitkisel çözüm,ergenlik sivilceleri için bitkisel çözüm,ergenlik sivilcesine ne iyi gelir,sivilcelere ne iyigelir,ergenlik sivilcedine ne iyigelir,ergenlik sivilcelerine iyi gelen çözüm,yüz sivilcesıne faydalı şeyler,ergenlik sivilceleri için doğal bakım,ergenlik sivilceleri için bitkisel kür tarifi

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.