epilepsiye iyi gelen bitkiler bitkisel çözüm ne iyi gelir | Bitkisel Kadın Portalı

Epilepsi için Bitkisel Çözüm

 Epilepsi için Bitkisel ÇözümEpilepsi hastalığına ne iyi gelir, epilepsi hastalığı nasıl geçer, epilepsi için şifalı bitkiler, bitkisel epilepsi tedavisi, epilepsi için doğal bitkisel kür tarifi, epilepsiye ne iyi gelir gibi sorularınıza yanıt bulacaksınız.

Epilepsi hastalığına ne iyi gelir nasıl geçer öğrenmek mi istiyorsunuz? Bitkisel çözümlerle epilepsi tedavisi artık mümkün.

Epilepsi diğer adıyla sara hastalığı beyin hücrelerinde kontrol edilemeyecek şekilde, ani, aşırı ve anormal deşarjlar sebebiyle ortaya çıkan ve beyin yollarını tıkayan bir rahatsızlıktır.

Epilepsi-Sara sıvısı balgamdan meydana gelmektedir. Balgam sebebiyle ortaya çıkan sara hastalığında, ağızda köpüklenme oluşur, ve hastanın yüzü sararır. Bitkisel yollarla tedavi uzmanı Ahmet Maranki epilepsi sara hastalığının tedavisi için şu önerilerde bulundu.

•Çınar ağacının kabuğu kaynatılarak, bal ile tatlandırmak suretiyle içilebilir.
•Kantaron çiçeği bal ile karıştırılıp macun haline getirilerek yendiği zaman sara köpüğüne iyi gelir.
•Mavi çarkıfelek otu kaynatılarak, bal ile tatlandırmak suretiyle içilebilir. www.bitkiselkadin.com

•Nergis çiçeğinin kokusu sara hastalığına karşı iyi gelmektedir.Nergis çiçeklerini günde birkaç kez koklayabilirsiniz.
•Şakayık kökü veya şakayık çiçekleri kaynatılıp bal ile tatlandırılarak içilebilir.
•Yulaf tek başına yada kediotu ile beraber kaynatılıp içildiğinde sara nöbetlerine iyi gelir.

Ahmet Maranki bu yöntemlerden bir veya birkaçını uygulayan epilepsi sara hastalarının sağlık durumlarında iyileşmeler olduğunu bildirdi.

Bu yazı bitkiselkadin.com tarafından epilepsi hastalığına ne iyi gelir, epilepsi hastalığı nasıl geçer, epilepsi için şifalı bitkiler, bitkisel epilepsi tedavisi, epilepsi için doğal bitkisel kür tarifi, epilepsiye ne iyi gelir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan İştahsızlık için Bitkisel Çözüm Başlıklı Makalemizide Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: epilepsiye iyi gelen bitkiler,epilepsiye bitkisel çözüm,epilepsi için bitkisel çözüm,ayak yaralarına ne iyi gelir,epilepsiye ne iyi gelir,epilepsiye iyi gelen doğal ilaçlar,epilepsiye iyi gelen türbeler,epilepside bitkisel çözüm,epilepsi iyi gelen bitkiler,epilepsi icin bitkesel cözüm

Etiketler:Yorum Yapın


Copyright ATABEY - 2013 sitemap