Epilepsi için Bitkisel Çözüm

Epilepsi hastalığına ne iyi gelir nasıl geçer öğrenmek mi istiyorsunuz? Bitkisel çözümlerle epilepsi tedavisi artık mümkün. Sizde evde kolay bir şekilde bu illet hastalığa karşı doğal yollarla kesin çözüm bulabilirsiniz.

Epilepsi diğer adıyla sara hastalığı beyin hücrelerinde kontrol edilemeyecek şekilde, ani, aşırı ve anormal deşarjlar sebebiyle ortaya çıkan ve beyin yollarını tıkayan bir rahatsızlıktır.

Epilepsi veya Sara sıvısı balgamdan meydana gelmektedir. Balgam sebebiyle ortaya çıkan sara hastalığında, ağızda köpüklenme oluşur, ve hastanın yüzü sararır. Bitkisel yollarla tedavi uzmanı Ahmet Maranki epilepsiye ve sara hastalığına bitkisel tedavi için şu önerilerde bulundu.

– Çınar ağacının kabuğu kaynatılarak, bal ile tatlandırmak suretiyle içilebilir.
– Kantaron çiçeği bal ile karıştırılıp macun haline getirilerek yendiği zaman sara köpüğüne iyi gelir.
– Mavi çarkıfelek otu kaynatılarak, bal ile tatlandırmak suretiyle içilebilir.

– Nergis çiçeğinin kokusu sara hastalığına karşı iyi gelmektedir.Nergis çiçeklerini günde birkaç kez koklamak faydalı olacaktır.
– Şakayık kökü veya şakayık çiçekleri kaynatılıp bal ile tatlandırılarak içilebilir.
– Yulaf tek başına yada kedi otu ile beraber kaynatılıp içildiğinde sara nöbetlerine iyi gelir.

Ahmet Maranki bu yöntemlerden bir veya birkaçını uygulayan epilepsi veya sara hastalarının sağlık durumlarında gözle görülür iyileşmeler olduğunu bildirdi.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

epilepsiye-ne-iyi-gelir

Bu yazı epilepsiye iyi gelen besinler bitkiler vitaminler taşlar gıdalar dualar ilaçlar çaylar şeyler ne iyi gelir kesin doğal çözüm çare bitkisel tedavi neden olan etkenler ne iyi gelir ilk yardım yol açan nedenler epilepsi nasıl bir hastalık geçer olur bulaşır anlaşılır ilerler teşhis edilir meydana gelir müdahale edilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: epilepsiye iyi gelen bitkiler,epilepsiden nasıl kurtulabilirim,epilepsiden nasıl kurtulunur,epilepsiden nasıl kurtulurum,epilepsiye bitkisel çözüm,epilepsiye ne iyi gelir,epilepsi hastalığından nasıl kurtulunur,epilepsi için bitkisel çözüm,epilepsiye iyi gelen doğal çözümler,sara hastalığından nasıl kurtulunur

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.