El ve Ayak Titremesine Bitkisel Çözüm

Son yıllarda özellikle benim etrafımda sıkça karşılaşılan bir rahatsızlık olan istemeden el ve ayak titremesi durumunu bu yazımda sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ne yazık ki hem genetik hem de iş hayatının meydana getirdiği zorluklar neticesinde ortaya çıkan bu rahatsızlığa birçok neden sebep olmaktadır

. Bu yazımızda el titremesi ve ayak titremesi için gündemde olan bitkisel çözümleri sizin için toparladık. Bu yazı sayesinde el titremesi ve ayak titremesine kesin çözüm sağlayacaksınız.

Prof. Dr. Ahmet Maranki el ve ayak titremelerinin giderilmesi için aşağıdaki tarifleri yazılan bitkisel uygulamaları tavsiye ediyor. Sizde evinizde kolayca bu pratik yöntemleri deneyerek elinizde ve ayağınızda meydana gelen istemsiz titremeleri ortadan kaldıracaksınız.

– Bir su bardağı kaynar suya 2-10 gram adaçayı koyduktan sonra 10 dakika demlenmesin bekleyin. Günde 2-3 bardak içebilirsiniz.

– Sarımsak, sedefotu ve incirlle beraber yenir. Yalnız sedef otu zehirli olduğu için sedef otunu 1 gramdan fazla tüketmeyin.

– Bir su bardağı kaynar suya küçük bir Zencefil kökü koyduktan sonra 5 dakika kaynatın. günde 2-3 bardak içilebilirsiniz.

– Bir çorba kaşığı limon suyuna 2 damla tarçın yağı damlatıp için.

– Çam fıstığı bal veya üzüm ile yenilmeli.

Sıralanan bitkisel ve doğal tarifleri uygulamanız halinde el ve ayak titremeniz çok kısa bir sürede tamamen geçecektir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

el-titremesine-ne-iyi-gelir

Bu yazı el titremesine iyi gelen ilaç yiyecekler şifalı bitkiler ne iyi gelir ayak titremesine neler iyi gelir el titremesi nasıl geçer önlenir giderilir anlaşılır ayak titremesine hangi doktor bölüm bakar neden olan ilaçlar doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi nasıldır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: bacak titremesi nasıl geçer,el titremesine ne iyi gelir,el titremesine iyi gelen bitki,el titremesine kesin çözüm,titremeye kesin çözüm,ayak titremesi nasıl geçer,el ayak titremesi nasıl geçer,el titremesi nasıl geçer,el ayak titremesi için şifali bitkiler,bacak titremesine ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.