El Kırışıklıklarına Bitkisel Çözüm

Elde görülen kırışıklıklar özellikle sonbahar ve kış aylarında soğuk havanın da etkisiyle iyice kendini göstermektedir.

Kırışmış bir el, genç görünmenin önündeki büyük handikaplardan birisi olarak dikkat çekmektedir. O nedenle gerek cilt kremleri ile gerekse nemlendiricilerle ellerimizi ve cildimizin soğuk ile maruz kalan diğer bölümlerini korumak gerekiyor.

El kırışıklarına doğal tedavi ve bitkisel çözüm kremi tarifi
Gerekli malzemeler: Bu malzemelerin gliserin ve gül suyu hariç hepsi bir marketten ucuza elde edilebilecek ürünler olup sizlerin de zaten mutfaklarınızda sıklıkla kullandığınız kış meyveleri ve sebzelerinden müteşekkildir.

* 50 ml. Havuç suyu
* 50 ml. Salatalık suyu
* 50 ml. Limon suyu
* 50 ml. Portakal suyu
* 50 ml. Gül suyu
* 10 ml. Gliserin

Kırışıklık Giderici Ev Yapımı El kreminin Hazırlanışı: Yukarıda malzemeleri mümkünse evde kuru meyve sıkacağı ile kendimiz yapalım ve gayet taze olsun. Daha sonra hazırlamış olduğumuz meyve ve sebze sularının tamamını karıştırdıktan sonra bu karışımdan her gün elinizin dış bölgesine kırışıklıklaırn yoğunlaştığı bölgelere süreceğiz.

Bu karışımı buzdolabında, ağzı kapalı cam bir şişede bir hafta saklayabilir ve bu süre zarfında dilediğimiz kadar kullanabiliriz. Hem kırışıklıkları azaltıcı hem de cildi besleyici özellikleri olan doğal cilt kremi tarifini de böylece almış oldunuz.

Bu yazı el kırışıklığına çözüm, el kırışıklığına doğal çözüm, el kırışıkları nasıl geçer, el kırışmasının nedenleri, bitkisel el kırışıklığı tedavisi, eldeki kırışıklara bitkisel çözümler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: el kırışıklığına ne iyi gelir,el kırışıklığı nasıl giderilir,el kırışıklıkları nasıl giderilir,el kırışıklığı,el kırışıklığına kesin çözüm,eldeki kırışıklıklar nasıl giderilir,ellerdeki kırışıklıklar nasıl giderilir,eldeki kırışıklıklar nasıl geçer,ellerdeki kırışıklık nasıl giderilir,kırışık ellere çözüm

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.