Eklemlerdeki Kireçlenme Nasıl Geçer Çözüm

Bu yazı eklem kireçlenmesinin tedavisi ve bitkisel çözümü hakkında bilgiler vermek için yazılmıştır.

Eklem kireçlenmesinin nedenleri arasında yaşlılık, menopoz, ağır sporlar ile ilgilenme ve hareketsizlik gibi etkenler yer almaktadır. Kalıtsal etkenler de eklem kireçlenmesine iyi gelmektedir.

Eklem kireçlenmesine tıbbi tedavinin yanında bitkisel kürler ve doğal çözümler de işe girmektedir. Eklem kireçlenmesi için sizlere sunacağımız İbrahim Saraçoğlu kürü işinize yarayacaktır.

İbrahim Saraçoğlu kireçlenmeye karşı kurutulmuş olgun çınar yaprağı kürünü öneriyor.

Çınar yaprağı kürü beyinde oluşan kireçlenme haricinde vücudun her bölgesinde oluşan kireçlenmelerin giderilmesi için büyük fayda sağlıyor.

Kireçlenmeye karşı Çınar yaprağı kürü
1 su bardağı klorsuz suyun içine 1.5 yemek kaşığı kurutularak ufalanmış olgun çınar yaprağı koyarak 1 dakika (daha fazla değil) kaynattıktan sonra ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra süzün.

Uygulanışı
Sabah kahvaltısı ile öğle yemeği arasında aç karnına 1 bardak, Öğle yemeği ile akşam yemeği arasında aç karnına 1 bardak için.

Bu uygulamayı 15 gün yaptıktan sonra 3 gün ara verin. Tekrar 15 gün daha uygulayın.

Önemli Not
Her seferinde taze olarak hazırlanmalıdır. Kaynatma süresi 1 dakikadan fazla olmamalıdır.Ve aç karnına içilmelidir.

Bu yazı eklem kireçlenmesi nedir, eklem kireçlenmesine ne iyi gelir, eklem kireçlenmesinin tedavisi, eklem kireçlenmesine iyi gelen bitkiler, eklem kireçlenmesine bitkisel çözüm, eklem kireçlenmesi egzersizleri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kireçlenmeye kesin çözüm,vücuttaki kireçlenme nasıl giderilir,kireçlenmeyi gideren bitkiler,vücuttaki kireçlenmeye ne iyi gelir,eklem kireçlenmesine iyi gelen bitkiler,vücuttaki kireçlenmeye bitkisel çözüm,kireçlenmeye hangi bitki iyi gelir,vücuttaki kireçlenmeye iyi gelen bitkiler,vücuttaki kireçlenmelere ne iyi gelir,topuk kireçlenmesine ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.