Egzama için Bitkisel Çözüm

Egzama çok zor ve oldukça uzun süreli tedavi isteyen bir cilt hastalığıdır.

Ülkemizde farklı şekillerde ve değişik yöntemlerle bitkisel olarak egzama tedavisi uygulanmaktadır.

Biz bu yazımızda egzamaya iyi gelen bitkisel yöntemler ve tedaviler içerisinde en yaygın ve en etkili olan formülü sizlere açıklayacağız.

Egzama hastalığını tedavi etmek için İbrahim Saraçoğlu‘nun beyaz dut kurusu kürünü 2003 yılından beri uygulayan birçok egzama hastasında başarılı sonuçlar gözlemlenmiştir. Sağlık açısından hiçbir yan etkisi olmayan beyaz dut kurusu kürünün uygulanması da gayet basittir.

Hazırlanışı: Yarım litre su çelik tencerede normal ateşte kaynatılır. Kaynadıktan sonra suya 1 avuç beyaz dut kurusu eklenir ve 7 Dk. daha kısık ateşte kaynatılır.

Uygulanışı: Kaynama süresinin ardından ılık seviyeden biraz sıcak (elinizi yakmayacak şekilde) egzamalı elinizi tencerenin içine sokun. En az 10 Dk. elleriniz suyun içinde kalsın. Sudan çıkardıktan sonra 1 saat elinizi yıkamayın. 1 saat sonra sade su ile durulayın.

Haftada 3 kez bu dut kurusu kürü yöntemini uygulayın. Kürün her defasında taze hazırlanmış olması gerekmektedir.

Not: 2 hafta içerisinde sonuç alamazsanız ise, kürü uygulamaya son veriniz.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

egzama-nedir

Bu yazı egzamaya iyi gelen yiyecekler dua krem merhem termaller kaplıcalar ilaçlar şeyler sabunlar taşlar ne iyi gelir doğal kesin çözüm çare bitkisel tedavisi egzama nasıl geçer tedavi edilir giderilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: beyaz dut kürü uygulayanlar,yüzde ekZEMA BİTKİSÈL TEDAVİ,dermatit için bitkisel çözüm,egzemaya iyi gelen kaplıcalar,Ekzema sedef tedavisi içinibrahimsaraçoğlu,ibrahim saraçoğlu hıçkırıga ne iyi gelir,sırt ağrısına iyi gelen ilaçlar

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.