Doğurganlığı Arttıran Bitkisel Kür

Yumurta sayıları yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlara müjde.

Artık sizler içinde muhteşem bir bitkisel tedavi yöntemi mevcut. İbrahim Saraçoğlu yumurta sayısını arttırıp hamile kalmayı kolaylaştıran ve hamile kalma oranlarında ciddi artış sağlayan incir kürünün tarifini anlattı.

Hazırlanışı: 500 gram kaynayan suyun içine 15 adet kuru incir atılarak 20 dakika kadar ağzı kapalı şekilde kaynatılır.Kaynadıktan sonra ılıması için beklenir. Kür ılıdıktan sonra tülbent yardımı ile süzerek kullanıma hazır hale getiriniz.3 parçaya ayırdığınız kürü sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 10-15 dakika önce aç karnına içiniz.

Uygulama: Bu kür 2 kez 21 günlük periyotlarla uygulanır. İlk uygulamada 21 günün ardından 7 gün ara vermeniz ve daha sonra tekrar 21 gün incir kürünü kullanmanız gerekli.

Lütfen yumurta sayısının istenilen şekilde artması için kürü hergün taze olarak hazırlayınız. İbrahim Saraçoğlu 21+7+21=49 günün sonunda yumurta sayınızın 2 kat artacağını vurguladı.

Bu yazı İbrahim Saraçoğlu doğurganlığı arttıran kür, doğurganlık nasıl artar, doğurganlığı arttıran bitkiler, doğurganlığı arttırmak için şifalı bitkiler, doğurganlığı arttırmak için neler yapılır, İbrahim Saraçoğlu doğurganlığı arttıran bitkisel kür, doğurganlığı arttırmak için bitkisel çözüm konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: yumurta cogaltmak icin kur,yumurta çoğaltmak için,yumurtalık çoğaltan bitkiler,yumurtalari ne cogaltir,kadında yumurta çoğaltma yöntemleri,yumurtalıkları çoğaltan yiyecekler,doğurganlığı artıran bitkiler ibrahim saraçoğlu,ahmet maranki yumurta kadında yumurta çoğaltma,yumurtalıkları ne çoğaltır,ahmet maranki yumurta coğaltma

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.