Doğum Lekeleri Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Bir çok anne adayı doğum sonrası gebelik çatlakları yüzünden doğum yapmaktan kaçmaktadır fakat sizlere vereceğimiz süper bitkisel çözümler ile artık doğum lekelerinden kurtulmanız fazla zamanınızı almayacak.

Evde bulunan malzemelerle sizde artık kolayca doğum çatlakları ve doğum lekesi bulunan bölgeyi eski formuna kavuşturmak için çare bulacaksınız. Ahmet Maranki ve Suna Dumankaya tarafından hazırlanan bu kürler tamamen zararsızdır.

Özellikle doğum lekesi üzerine yoğunlaşacaklar Ahmet Maranki’nin, doğum çatlakları üzerine yoğunlaşmak isteyenler ise Suna Dumankaya’nın bitkisel çözüm önerilerini denemeliler.

Doğum Lekelerine Bitkisel Çözüm ( Ahmet Maranki )
Malzemeler: Yoğurt, kabartma tozu, patates suyu.

Uygulaması: Sizlere verdiğimiz bütün malzemeleri hazırladıktan sonra, 1 tatlı kaşığı yoğurdu bir kaba koyuyoruz. Ardından bir çay kaşığı patates suyumuzu üzerine ilave ediyoruz. Bu işlemin ardından en son olarak kabartma tozundan bir çay kaşığı daha ilave ederek birbirine malzemelerin tam anlamıyla karışmasını sağlayana kadar karıştırmaya devam edin.

Bu işlemin ardından doğum lekeleri olan bölgemizin üzerine yaptığımız karışımı sürün. Kurumaya başlayan bitkisel formülümüz sürdüğümüz bölgede kurudukça yenisini sürerek devam edin. Daha sonra sürülen bölgede bitkisel formülün yaklaşık olarak 1 saat kalmasını bekleyin. Bu bekleme işleminin ardından ellerinizle ovarak sürdüğümüz karışımı çıkarın ve ılık su ile banyo yapın. Bu tedavi usulünü haftada 1 kez aynı günlere denk getirerek yapmanızı önermekteyiz.

Doğum Lekelerine Bitkisel Çözüm ( Suna Dumankaya )
Malzemeler: 1 tatlı kaşığı beyaz kil, 1 tatlı kaşığı yumurta akı ve vazelin krem.

Uygulaması: Sizlere vermiş olduğumuz malzemeleri bir kapta güzelce karıştırın ve yırtık olan bölgenize ovalayarak iyice yedirin. Bu şekilde 15 dakika bekletin ve yıkayın.

Doğum Lekelerine Lazer Tedavisi ( Bebeklerdeki Lekeler İçin )
Lazer tedavisi doğumdan sonra kalıcı olan cilt üzerindeki lekelere uygulanabiliyor. Ve kısa sürede sonuç veren bu tedavi şeklinin kesinlikle yan etkisi bulunmuyor. İlk olarak İngiltere de uygulanan bu yöntem % 100 başarı sağlayarak çocuklarının geleceği için endişelenen anne ve babanın yüzünü güldürmeyi de başardı.

Konu ile ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

dogum-lekelerine-cozum

Bu yazı doğum lekelerine ne iyi gelir iyi gelen bitkiler maske doğal kesin bitkisel çözüm çare tedavisi evde elma sirkesi lazerli çözüm hangi doktor bölüm bakar nasıl tedavi edilir olur silinir yok edilir geçer giderilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: doğum lekelerine kesin çözüm,dogum lekeleri nasil gecer,ahmetmaranki mide dogum lekeleri,dogum lekeleri 8cin bitkisel yag ahmet maranki,doğum çatlaklarına bitkisel çözüm ahmet maranki,dogum çatlakları nasıl silinir,Doğum çatlağı nasıl geçer ahmet maranki,bayanlarda dogum lekesı evde tedavısı,alA vera bitkisi doğum lekelerini giderirmi,yüzdeki doğum lekesi nasıl giderilir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.