Dil Felci Bitkisel Çözüm Tedavisi

Son zamanlarda pek fırsat bulup yeni bilgileri sizlerle paylaşamıyorum. Bugün bir arkadaşımın dilinde tutulma ve ağrı olmasından dolayı dil felci rahatsızlığını araştırdım. Dil felci hakkındaki öğrendiğim bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum.

Dil felci sinir sistemindeki bir bozukluktan dolayı, dil gücünün kaybolmasıdır. Doktor tarafından tedavi edilmesi gerekir.

Dil Felci tedavisi için sizlere bitkisel bir çözüm önerimiz var. Çok kolay bulunan bu bitkiler ile sizde kolayca çözüm bulacaksınız.

Malzemeler: Lavanta çiçeği, Nezle otu, Zencefil kökü, Sarımsak, Sirke

Hazırlanış Şekli

– Sirke içinde bekletilen lavanta çiçeği süzülerek ezilir. Elde edilen lapadan dil üzerine sürülür.

– Suda kaynatılan zencefil köküyle sarımsak süzüldükten sonra ezilir. Hazırlanan lapadan tedavi süresince dil üzerine sürülür.

– Sirke içinde bekletilen nezle otu kökünün süzülme-sinden elde edilen sıvı ile, ağız sık sık çalkalanır.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Bu yazı dil felci nasıl tedavi edilir hangi doktor bölüm bakar doğal kesin çözüm çare tedavisi bitkisel neden olur sebepleri belirtileri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: dil felci nasil gecer,dil felci bitkisel tedavisi,dil felci,dil felci hastalığı şifalı bitkilerle tedavisi,dil felci neden olur,dil felci tedavisi,dil felci nedenleri,dil felci ne iyi gelen şifalı bitkiler,dil ferci nasil gecer,dil felci gecermi

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.