Depresyona Bitkisel Çözüm

Çağımızın en moda hastalıklarından birisi de ne yazık ki sinir ve stres sonucunda ortaya çıkan depresyondur. Kimileri maddi kimileri ise manevi nedenlerden ve eksikliklerden dolayı depresyon ile karşı karşıya kalmaktadır.

Depresyon çağımızda hemen hemen her yaşta erkek ve bayan fark etmeksizin her toplumda rahatça karşılaşılan bir hastalık haline gelmiştir. Bu yazımızda sizlere depresyona karşı doğal çözümleri önereceğiz.

Depresyon ruhsal bir sorundur ve ne yazık ki ilaçla tedavi edilmek istendiğinde vahim sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Depresyon için en uygun tedavi bitkisel tedavi yöntemleridir.

Sizde hak verirsiniz ki depresyon ilaçlarının vücutta bıraktığı etki oldukça ağır sonuçlar çıkarabiliyor. Bu yüzden mümkün olduğunca bitkisel tedavi yöntemleri kullanmanızı öneririz.

Bitkilerle tedavi uzmanı Ahmet Maranki doktor müdahalesi gerektiren ileri derece depresyonların dışında kalan hafif stres ve depresyonun tedavisi için sarı kantaron çayının içilmesinin faydalı olacağını bildirdi.

Unutmadan belirtmek gerekir ki ileri seviyede meydana gelen depresyon durumunda bu kür pek etkili olmaz. Sadece hafif depresif durumlarda bu kürü rahatça uygulayabilirsiniz.

Hazırlanışı: 1 bardak kaynar suyun içerisine 2 çay kaşığı kadar kurutulmuş sarı kantaron atarak 10 dakika süreyle demleyin ve ardından için.

Uygulama: 4 -6 hafta süreyle günde 1-2 bardak içilen sarı kantaron çayı depresyon için oldukça etki edici bir bitkisel karışımdır. Bu çayı hamile bayanların içmesi yasaktır. Bu çayı içtiğiniz dönemde güneşe aşırı derecede maruz kalmayınız. Mümkünse bu kürü aşırı yaz sıcaklarında uygulamayın.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

depresyona-iyi-gelen-bitkiler

Bu yazı depresyona iyi gelen bitkiler dua şeyler çaylar gıdalar renkler ilaçlar şifalı bitkiler sözler nelerdir depresyona girmek ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi nedir hangi doktor bölüm bakar depresyon nasıl tedavi edilir geçer yenilir aşılır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: feridun kunak depresyon tedavisi,depresyona bitkisel çözüm,feridun kunak depresyon çayı,feridun kunak depresyon,feridun kunaktan depresyon tedavisi,Ferudun konak depresyona ne iyi gelir,feridun kunak stres çayı,depresyon kur ferudun konak,depresyon için bitkisel çözüm,feridun kunak depresyona iyi gelen çaylar

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.