Boğaz Enfeksiyonuna Bitkisel Çözüm

Boğaz enfeksiyonları özellikle soğuk kış günlerinde çok sık rastlanan bir durumdur. Malumunuz kış günleri artık kapımızda hatta bazı bölgelere kar düştü bile.

Özellikle havalandırılmayan ve bir çok insanın nefes alıp vermesi sonucu bakteri ve virüs dolaşımına daha açık olan noktalarda bizi en çok tehdit eden sorunlardan

birisi de boğaz enfeksiyonu rahatsızlığıdır. İşte bu yazımızda sizlere boğaz enfeksiyonuna iyi gelen bir kürün tarifini vereceğim.

Son dönemlerde kimyasal ilaç kullanımını bir kenara bırakarak doğal yöntemlerle tedavi olmaya çalışmak zaten moda. İşte bu moda devam ederken boğaz enfeksiyonu sorunu ile karşılaşan hastalar bitkisel tedavi yöntemlerini sık şekilde uygular.

İbrahim Saraçoğlu boğaz enfeksiyonu sorunları için ada çayını öneriyor. Elbette ki çok farklı hocalarımız değişik bitkisel tedavi yöntemleri uygulasa bile benim en çok tavsiye edeceğim ve kesinlikle herkeste başarı gösterecek ve aynı zamanda pratik olması sayesinde kolayca uygulayacağınız yöntem bu hocamıza ait.

Kür Tarifi: Bir su bardağı suda bir poşet ada çayı veya bir tatlı kaşığı taze ada çayı on dakikalık süre boyunca demlenir. Yapılan çay ile günde 3 defa gargara yapılır. Ayrıca bu kürü uygularken beraberinde bir ay boyunca her gün bir çay bardağı ada çayı içilir. Böylece kürün etkisi dahada artmış olur.

Uyarı: Çayın demleme süresi bitince bitkiyi suyunun içinde fazla bekletmeyin ve içmeden önce çayı mutlaka süzerek ayırınız.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

bogaz-enfeksiyonuna-hangi-ilac-iyi-gelir

Bu yazı boğaz enfeksiyonuna iyi gelen meyveler antibiyotikler ilaçlar besinler bitkiler ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm çare nedir ne yapılmalı evde çözüm sirke hangi doktor hangi bölüm bakar boğaz enfeksiyonu nasıl geçer giderilir önlenir engellenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir,boğaz yanığına ne iyi gelir,boğaz enfeksiyonuna bitkisel çözüm,boğaz enfeksiyonu nasıl geçer,boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir bitkisel,bo?az enfeksiyonuna ne iyi gelir,boğaz enfeksiyonuna iyi gelen bitkiler,çocuklarda boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir,boaz enfeksiyonuna ne iyi gelir,boğaz enfeksiyonlarına ne ıyı gelır

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.