Böbrek Yetmezliğine Bitkisel Çözüm

Çağımızın en büyük sorunlarından birisi böbrek yetmezliğidir. Ne yazık ki artık iflas eden böbrekler yerine getirmesi gereken görevi yapamaz duruma gelebilirler.

Böbrek yetmezliği sorunu ile karşılaştığınızda bitkisel tedavi sorununuza tam olarak çözüm sağlamaktadır. Bu yazımızda böbrek yetmezliğine iyi gelen bitkileri ve yiyecekleri sizlere tanıtacağız.

Böbrek Yetmezliği için Şifalı Bitkiler
– Sarı sedef otu
– Nohut
– Acı badem
– Rezene
– Karpuz
– Atkuyruğu otu
– Yeşil ceviz kabuğu gibi bitkiler böbrek yetmezliğine karşı iyi gelmektedir.

Böbrek Yetmezliğine Bitkisel Çözümler
– Sedef otu kaynar suda on dakika süre ile bekletilerek demlenir. Süzülerek elde edilen sıvı tedavi süresince ve aç karnına yarım fincan içilir.

– Nohut, acı badem ve rezene havanda dövülerek ezilir. Elde edilen bu karışım beş dakika süre ile suda kaynatılarak süzülür. Süzülen sıvıya, şerbet kıvamına gelinceye kadar karpuz suyu ilave edilerek karıştırılır. Hazırlanan şerbet yemekten önce bir bardak içilir.

– At kuyruğu ve sedef otu demlendikten sonra süzülür. Elde edilen karışıma ceviz kabuğu suyu ilave edilerek bir gün dinlendirilir. Hazırlanan bu karışımdan yemek arası bir fincan içilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

bobrek-yetmezligine-ne-iyi-gelir

Bu yazı böbrek yetmezliğine iyi gelen gıdalar sebzeler şifalı bitkiler su kaplıcalar ilaçlar otlar doğal kesin bitkisel çözüm çare ne iyi gelir böbrek yetmezliği nasıl oluşur tedavi edilir korunma yolları başlar anlaşılır beslenmeli önlenir teşhis edilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: böbrek yetmezligine iyi gelen bitkiler,böbrek yetmezliğine bitkisel çözüm,böbrek yetmezliği şifalı bitkiler,böbrek yetmezliğine iyi gelen şifalı bitkiler,böbrek yetmezliği artırmak için bitkisel çözüm,böbrek yetmezliğine hangi bitki iyi gelir,saracoglu bobrek yetmezligine,böbreğe kesin çözüm,bobrek yetmezlıgıne sıfalı,böbrek yetmezliğine ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.