Böbrek Taşına Bitkisel Çözüm

Geçmiş bir günde bir akrabamın hiç unutmam sürekli olarak yoğurt suyu içmesi çok dikkatimi çekmişti. Yaşından dolayı pek anlam verememiştim ama sonraları öğrendim ki böbrek taşı sorunu olduğu için yoğurt suyu içiyormuş.

Aradan gel zaman git zaman artık yavaş yavaş sağlık sorunlarını anlamaya başladıkça böbrek taşı sorununun ne olduğunu daha iyi idrak etmeye başladım. Bu akşam aklıma gelince akrabalarımın çektikleri sorunlar, böbrek taşına karşı iyi gelen bitkisel çözümler hakkında ufak bir araştırma yapma gereksinimi duydum.

Bu yazımızda böbrek taşına bitkisel çözüm ve böbrek taşına iyi gelen bitkiler hakkında ufak bir derleme yaptık. Umarım bu karışımları kullanarak sizde en kısa zamanda böbrek taşından dolayı oluşan ağrılara son verebilirsiniz.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu böbrek taşını düşürmek için avokado yaprağı kürünü tavsiye ediyor.

Hazırlanışı: Kaynayan bir su bardağı klorsuz suya 1 tatlı kaşığı (2-3 gram) kurutulmuş avokado yaprağı koyarak kısık ateşte 8 dakika kaynatın. Süre dolunca sıcakken süzün.

Uygulanışı: Hazırlanan karışımın ılık hale geldikten sonra akşam yemeğinden 2 saat sonra için. Her 5 gün uygulamadan sonra 3 gün ara verin. Bu kürü 20 günden fazla uygulamak sağlık açısından zararlı durumlar çıkarabilir.

Uyarı: Damak tadınıza uyması amacıyla içine hiç bir şey ilave edilmemelidir. Kürü tekrar uygulamak için en az 20 gün ara verilmelidir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

bobrek-tasina-iyi-gelen-su

Bu yazı böbrek taşına iyi gelen sular şeyler bitkiler içmeler gıdalar şifalı sular doğal kesin bitkisel çözüm nedir ne iyi gelir avokado yaprağı böbrek taşı nasıl düşürülür düşer kırılır alınır geçer eritilir atılır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: bobrek tasina bitkisel cozum,ahmet Marankı Sivilce Lekelerıne Ne Iyı Gelır,böbrek taşına alternatif çözüm,böbrektaşına alternatif çözümler,böbrektaşına bitkisel çözüm,bübrek taşına ne iy gelir,buebrek taşına iyi gel en bitkiler,www bobrek tasına bitkisel cozüm saracoglu com

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.