Böbrek Sorunları için Şifalı Bitkiler

Böbrek hastalıkları birden fazla olsa da, böbrek hastalıkları yaşayan arkadaşlarımızın uygulayacağı bitkisel tedavi bir tane. Hangi böbrek sorununu yaşarsanız yaşayın bu doğal kürü böbrek rahatsızlıkları için mutlaka  uygulayın.

Alternatif tıp uzmanı Ahmet Maranki böbrek hastalığı ve böbrek rahatsızlıkları olanlar için hazırladığı bitkisel sağlık formülünü açıkladı. Ahmet Maranki bu bitkisel formülün böbrek iltihaplarını yok etmede çok faydalı olduğunu söyledi.

Malzemeler: 4 adet kereviz sapı, 4 adet lahana yaprağı, 1 demet maydanoz sapı, 1 su bardağı kadar klorsuz su.

Hazırlanışı: 1 su bardağı kadar klorsuz suyu kaynatıp içine kereviz saplarını, lahana yaprağını ve maydanoz saplarını ekleyerek 10 dakika kadar hafif ateşte kaynatın.

Uygulanışı: Hazırladığımız karışımı akşamları yatmadan 1 saat önce bir su bardağı için. Bu karışımı 3 hafta süreyle hergün uygulayın.

Böbrek tedavisi kürünün yan etkisi yoktur herkes uygulayabilir. Bu kür böbrek iltihaplarını yok ettiği gibi kilo vermeyede yardım eder. Ahmet Maranki böbrek hastalıklarının tedavisi için uygulanacak bu kürün her zaman taze olarak hazırlanması gerektiğini bildirdi.

Bu yazı böbrek hastalıklarına ne iyi gelir, böbrek hastalıkları nasıl geçer, böbrek hastalıkları için şifalı bitkiler, böbrek hastalıkları için bitkisel tedavi doğal kür tarifi konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: böbrek agrısına bitkisel çözüm,bitkiselkadın com/böbrek-yetmezliğine bitkisel çözüm,böbrek için bitkisel tedavi,bitkisel çözüm böbrek,böbrek tedavisinde bitkisel çözümler,bobrek sorununa çözüm,böbrek rahatsızlığına bitkisel tedavi,böbrek kirslerindeki şifalı bitkiler,Böbrek agrısı ne ıyi,mustafa yaşar bitkisel tedavi böbrek

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.