Böbrek Ağrısına Bitkisel Çözüm Tedavi

Toplumda ne yazık ki birçok kimsede gözüken bir rahatsızlıkta böbrek ağrısıdır. Hemen hemen her ağrı çeşidine olduğu gibi böbrek ağrılarına da bitkisel çözümler ve şifalı bitkilerle tedavi yöntemi uygulanabilir.

Bitkisel yöntemlerle tedavi konusunda uzman isimlerin böbrek ağrısı ve ağrıları için uyguladığı bitkisel çözüm ve doğal kürleri araştırarak ortaya sadece işe yarayan bitkisel çözümleri konu alan formülleri toparladık. Sizde böbrek ağrısı ile muzdaripseniz bu önerileri dikkate almalısınız.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış 2 çay kaşığı sinir otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre bekledikten sonra süzülüp içilir. Günde üç kere tekrarlanmalıdır.

– Yarım litre ılık suyun içine ince kıyılmış iki iri baş kuru soğan katılıp 8 saat bekletildikten sonra günde 3 öğün aç karnına bir kahve fincanı içilir.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine ince kıyılmış 2 çay kaşığı acı pelin otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre bekledikten sonra süzülüp içilir. Günde üç öğün tekrarlanmalıdır.

– Bir fincan kaynar suyun içine bir çay kaşığı ısırgan otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre bekledikten sonra süzülüp içilir.

– İri bir lahananın geniş yaprakları kaynar su buharında yumuşatıldıktan sonra böbreklere sarılır. Soğudukça değiştirilir.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış 1 çay kaşığı koyun otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre bekledikten sonra süzülüp içilir.

– Bir litre suyun içine bir çorba kaşığı karabaş otu ve bir su bardağı arpa katılıp kaynatılmasının ardından süzülerek günde 3 öğün birer çay bardağı içilir.

– Taze nar ve üzüm suyu içilmesi, tatlı badem, fındık, kereviz gibi besinlerin yenilmesi faydalı olacaktır.

– Böbrek bölgesini sıcak tutmak, ayakları üşütmemek gibi önlemler de iyi gelecektir.

Bu yazı böbrek ağrısına kim bakar, böbrek ağrısına çözüm, böbrek ağrısına iyi gelen ilaçlar, böbrek ağrısına bitkisel tedavi ne iyi gelir nasıl geçer, böbrek ağrısı nasıl geçirilir tedavi edilir, böbrek ağrılarına iyi gelen şeyler tedavisi konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar: böbrek agrısı nasıl gecer,böbrek ağrısına iyi gelen şeyler,böbrek ağrısı bitkisel çözüm,böbrek ağrısına ne iyi gelir,kısa süren böbrek ağrıları,bobrek agrisina bitkisel tedavi,böbrek ağrısına bitkisel çözümler,böbrek ağrısına bitkisel çay,böbrek ağrısına bitkisel,böbrek ağrısı için bitkisel çaylar

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.