Bitkisel Vertigo Tedavisi Bitkisel Çözüm

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu vertigo hastalığından şikayetçi olan arkadaşlar için yeni bir bitkisel tedavi yöntemini tanıttı. Bende vakit kaybetmeden sizlere bu bitkisel kürü anlatmak istiyorum. Umarım sizde şifalı bitkilerle vertigoya kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki daha öncede İbrahim Saraçoğlu kürleri uygulayan birisi olarak ilk yorumum oldukça uzun soluklu bir tedavi sürecinin olması.

Tecrübelerim bu tarz bitkisel tedavi yöntemlerinin genelde başarıya ulaştığını gösteriyor. Ayrıca Ahmet Maranki imzası taşıyan başka bir alternatif vertigo tedavi yöntemini de konuya eklemiş bulunuyorum. Sizlerde umarım bu bitkisel tedavi yöntemlerini uygulayarak vertigoya kesin çözüm bulursunuz.

Soğan Kürü: Kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suyun içerisine ince kabuğu soyulmuş orta boy bir kuru soğanı dörde bölüp atınız. Beş dakika ağzı kapalı olarak kısık ateşte kaynatın. Beş dakika tamamlandıktan sonra ocaktan alınız ve ılımaya bırakınız. Ilık hale geldikten sonra süzünüz ve on beş gün boyunca aç karnına günde iki kez içiniz (öğleden evvel ve öğleden sonra). Eğer çalışıyorsanız bu doğal bitkiyi akşam yemeğinden önce ve akşam yatarken uygulayabilirsiniz.

Dikkat: Her defasında taze hazırlanmalıdır. Kullanılacak olan kuru soğan, pazarlarda satılan açık kahverengi kabuklu yemeklik soğandır. Özellikle bembeyaz soğan aramaya gerek yoktur. Beyaz, kırmızı ve mor soğan kullanılmamalıdır.

Testere Dişli Aslanpençesi: Soğan kürü tamamladıktan sonra uygulanır. Kaynamakta olan bir bardak (150-200 miligram) klorsuz suyun içerisine 4-5 gram Alchimilla vulgaris bitkisi atınız ve 6 dakika ağzı kapalı olarak kısık ateşte demleyin. 6. dakikadan sonra ocaktan alınız ve süzerek ılımaya bırakınız. Bir ay boyunca günde iki defa bir su bardağı içiniz. İlkini kahvaltıdan iki saat sonra ikincisini ise akşam yemeğinden en erken iki saat sonra içiniz. Her defasında taze hazırlanması şarttır. Damak tadına uygun olması için herhangi bir katkı maddesi ilave edilmemelidir.

Testere dişli aslanpençesi kürü 1 ay uygulandıktan sonra soğan kürü tekrar edilir ve bittikten sonra çoban çantası bitkisine geçilir.

Çoban Çantası Bitkisi: Soğan kürü tamamlandıktan sonra uygulanır. Kaynamakta olan bir bardak (150-200 miligram) klorsuz suyun içerisine 4-5 gram Capsella bursa bitkisi atınız ve 5 kısık ateşte ağzı kapalı olarak demleyin. 5. dakikadan sonra ocaktan alınız ve süzerek ılımaya bırakınız. Bir ay boyunca günde 1 defa akşam yemeklerinden en erken iki saat sonra içiniz. Her defasında taze hazırlanması şarttır. Damak tadına uygun olması için herhangi bir katkı maddesi ilave edilmemelidir.

Dikkat: Bitkilerin raf ömürlerinin 1 yılı aşmamış olmasına ve bitkilerin doğru türü olmasına dikkat ediniz. Ayrıca soğuk olarak bu kürleri içmeyiniz.

vertigoya-ne-iyi-gelir

Bu yazı vertigoya iyi gelen hareketler şeyler bitki çayları ilaçlar yiyecekler neden olan hastalıklar ne sebep olur ne iyi gelir yaklaşım hangi doktor bakar ilaç iyi gelir neden olan durumlar doğal kesin çözüm çare son bitkisel tedavisi nasıl bir hastalıktır tedavi edilir olur geçer önlenir anlaşılır başlar düzelir giderilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: vertigo için şifalı bitkiler maranki,ibrahim saraçoğlu vertigo soğan kürü,ahmet maranki vertigo,vertigoya bitkisel çözüm,ahmet maranki vertigo tedavisi,vertigoya iyi gelen bitkiler ibrahim saraçoğlu,ibrahim saraçoğlu vertigo için şifalı bitkiler,vertigo bitkisel çözüm ibrahim saraçoğlu,vertigo bitkisel çözüm,vertigo bitkisel tedavisi ibrahim saraçoğlu

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.