Bitkisel Parkinson Tedavisi Kesin Çözüm

Bu yazımızda sizlere çok zor bir tedavi süreci olan parkinson hastalığına destek olması amacıyla tedavi sürecinde kullanılan alternatif çözüm yollarını sıralamak istiyorum.

Unutmamalısınız ki bu kür veya yiyecekler tek başına asla parkinson hastalığına kesin çözüm olmaz. Sadece parkinson tedavisi sırasında iyileşmeyi hızlandırıcı etkisi vardır.

1. Tarif: Bol miktarda kara üzüm su yerine aç veya tok karnına yenir.

2. Tarif: 1 kilo kara üzüm, 5 litre su ile düdüklü tencerede iyice kaynatılıp süzülerek suyu alınır. Buzdolabında saklanıp ılık olarak aç veya tok karnına içilir.

3. Tarif: Ökse otu, karabaş otu, oğul otu, biberiye, mentollü nane, kantaron çiçeği, papatya, kekik, lavanta, ısırgan yaprağı, ardıç meyvesi ve alıç çiçeğinin, tamamı veya bir kaçı karıştırılıp çay yerine ballı olarak aç veya tok karnına içilir.

4. Tarif: 100 Her bir malzeme 100 gram olmak şartıyla; polen, arı sütü,  çörek otu, ısırgan tohumu, ardıç meyvesi, arap zamkı, havlıcan, mastica, iç bakla unu, turp tohumu, 50 gram karanfil, 2 kg. bal, 2 kg. üzüm pekmezi. Malzemelerin tamamı bir kapta dövülerek karıştırılıp her gün 3 öğün, 1 yemek kaşığı karıştırılıp sade veya ballı sütle içilir.

Lütfen bu kür ve yiyecekleri tüketime geçmeden önce tedavinize yardım eden doktorun tavsiyesini alın.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

parkinsona-ne-iyi-gelir

Bu yazı parkinsona iyi gelen vitaminler yiyecekler şeyler besinler şifalı bitkiler ilaçlar dualar neden olan ilaç ne iyi gelir hangi doktor bölüm bakar doğal kesin çözüm çare alternatif tedavi bitkisel çözüm parkinson nasıl tedavi edilir başlar önlenir geçer ilerler iyileşir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: parkınson bıtkısel tedavı,yumurtaliklari yenileyen bitkisel kesin cozum,göz şifalı bitkiler,parkinson hastalığı bitkisel tedavisi,parkinson bitkisel tedavisi,parkinson bitkilerle nasıl geçer,Parkinson ani ataklar neden oluyor ne iyi gelir,osmanlida parkinson hastaligina cozum,kınanın faydaları,halter parkinsona iyi gelirmi

2 Comments on Bitkisel Parkinson Tedavisi Kesin Çözüm

  1. Merhaba ben 6 yıldır parkinsonla savaşıyorum dördüncü kürü uygulamak isterim,ancak içindeki bakla tozu bana zarar verebilir mi diye düşündüm. doktoruma danışıp uygulayacağım.sizden isteğim,bu kürü deneyip iyi sonuç alan var mı.Varsa bu yorumları okumak isterim. Sevgiler.

  2. parkinson için hastalığa yakalanmadan önce uygulanırsa bu bitkiler bence daha yararlı olur

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.