Bitkisel Kabızlık Tedavisi

Sizde benim gibi bu akşam yemek olayını biraz abarttınız mı? Eğer bu şişkinliğin arkasından bir de kabızlık sorunu yaşayacağınızı düşünüyorsanız bu yazı kesinlikle tam size göre.

Kabızlık problemi beslenme düzensizliği ve tüketilen gıdaların birleşimi sonucunda oluşan bir sorundur.

İnsan sağlığı açısından çok büyük problemler çıkarmasa da kesinlikle tedavi edilmesi gerekir. Bu tedavi genellikle bitkisel yöntemlerle ve şifalı bitkilerle çözüme ulaştırılabilir.

Bitkisel sağlık uzmanı Ahmet Maranki bu yazısında kabızlık tedavisi ve kabızlık için bitkisel tedavi yöntemlerini anlattı.

Kabızlık sorunu için lütfen verilen kürü dikkatlice uygulayınız. Şeker hastalarının bu kürü uygulaması kesin olarak sakıncalıdır.

Hazırlanışı: 5 adet kuru inciri yıkayarak, 1 bardak sıcak suya koyun ve 1-2 saat bekletin. Gece uyumadan evvel incirleri yiyin ve üzerine de suyu için. Bu kür 4 hafta boyunca hergün sürekli uygulandığı takdirde kabızlık üzerindeki etkisini görebilirsiniz.

İncir meyvesi mide ve bağırsakları kalıntılardan, buna ek olarak balgamdan temizleyerek midenin rahat çalışmasını sağlarken kabızlık sorunu da otomatik olarak yok eder.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

kabizliga-iyi-gelen-bitkiler

Bu yazı kabızlığa iyi gelen çorba kür hareketler bitkiler karışımlar ekmek yöntemler kuru meyveler yiyecekler içecekler çare doğal kesin bitkisel çözüm kür ne iyi gelir neden olan yiyecekler ne iyi gider ne yapmalı kabızlık nasıl önlenir geçer giderilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kabizlikicin bitkiseltedavi,kabizlikicin,bitkisel kabızlık tedavisi,bitkisel tedsvi kabizlik,kabızlık için bitkiler,kabızlık tedavisi bitkisel çözüm,mide yağları nasıl erir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.