Bitkisel Bademcik İltihabı Tedavisi

Bademcik iltihabı problemi son zamanlarda oldukça yaygın olarak görülüyor. Bunun en büyük sebebi ne yazık ki mikropları kıracak sert soğukların veya yağışların bir türlü başlamaması olarak belirtiliyor.

Biz bu yazımızda bademcik iltihabı için bitkisel tedavi yöntemini anlatacağız. Sizde evde kolayca ve masrafsız şekilde bu sorununuza kolayca çözüm bulacaksınız.

Ahmet Maranki bademcik iltihabı rahatsızlığı yaşayan hastalar için yeni bir bitkisel tedavi yöntemi ve doğal kür tarifini anlattı.

Hazırlayacağınız gargara ile bademcik iltihaplarının yok edilmesinin mümkün olduğunu söyledi. Bademcik iltihabı için gargara şu şekilde hazırlanıyor ve uygulanıyor.

Malzemeler: 1 su bardağı kaynatıldıktan sonra soğutulmuş su, 1 kaşık kadar karbonat, 10 damla tentürdiyot

Hazırlanışı: Bir kabın içerisinde 1 su bardağı kadar suyu karbonatı ve tentürdiyot döküp iyice karıştırıyoruz. Daha sonra bu karışımla sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa gargara yapıyoruz. Diğer bir yol ise tentürdiyota batıracağımız bir pamuğu ağız çevresi ve bademciklere pansuman yapıyoruz.

Bu bitkisel tedavi işlemini kulak çöpü kullanarak yapabiliriz. Ahmet Maranki bu şekilde yapılan 1 haftalık gargara sonucunda bademcik iltihabının yok olacağını veya en azından yarı yarıya azalacağını dile getiriyor.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

bademcik-iltihabina-ne-iyi-gelir

Bu yazı bademcik iltihabına iyi gelen yiyecekler bitkiler antibiyotikler şeyler ilaç içecekler ne iyi gelir gargara doğal kesin çözüm bitkisel tedavisi nedir bademcik iltihabı nasıl geçer tedavi edilir patlatılır boşaltılır için iğne kür hangi doktor bölüm bakar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: boğazdaki iltihabı ne söker,boğaz iltihabını ne söker,bademcik iltihabı nasıl sökülür,bademcik iltihabını ne söker,boğaz iltihabı nasıl sökülür,iltihap nasıl sökülür,iltihabı ne soker,Bademcik nasıl sökülür,boğazdaki intihabı ne söker,bogaz iltihabini sokmek

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.