Basur için Bitkisel Çözüm

Halk arasında bilinen adı ile basur, tıp dilinde ise hemoroid. Genelde erkeklerde ve belirli bir beslenme ya da iş grubunda görülen bu hastalıktan kurtulmak artık ameliyatlar sayesinde çok basit.

Çıktığı bölge itibariyle kolay kolay doktora gidemediğimiz bu illet rahatsızlıktan artık bitkisel yöntemler ve doğal çözümler sayesinde kolayca kurtulmanız mümkün.

Site içerisinde başka bir yazımızda basura karşı iyi gelen yiyecekleri ve bitkileri sıralamıştık. Bu yazımızda ise bitkisel kür olarak basura nasıl çözüm bulacağınızı sizlerle paylaşacağız.

Sağlık uzmanı İbrahim Saraçoğlu basur için tavsiye ettiği kürün tarifini verdi. Kür dediğimize bakmayın aslında sadece küçük bir uygulama fakat çözüm olarak çok etkili.

Tarifi: Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 15 dakika önce aç karnına, 1 yemek kaşığı dolusu taze yeşil dereotunu bir kaç kez çiğnedikten sonra 2-3 yudum su ile yutun. Dere otlarının taze ve temiz olmasına mümkün olduğunca dikkat edin.

Bu uygulama basura karşı bitkisel yöntemlerle mükemmel bir çözüm getirmektedir. Basurdan tam anlamıyla kurtulmak için kür 1 ay boyunca aralıksız uygulanmalıdır.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

basura-ne-iyi-gelir

Bu yazı basura iyi gelen yiyecekler şifalı bitkiler ilaçlar otlar spor antibiyotik meyveler sebzeler ne yapmalı ne iyi gelir doğal kesin çözüm çare doğal bitkisel tedavisi basur nasıl geçer olur anlaşılır tedavi edilir yok olur başlar önlenir iner konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: basur nasıl geçer bitkisel,basur,basur için bitkisel çözüm,dereotu kürü kadınlar kulübü,Erkek basur cozum,basur için bitkisel çözümler,basur iin iyi gelen bitkiler,basur için etkili bitkisel çözüm,Basur için çözüm,basur dereotu kürü kadınlar kulübü

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.