Baş Dönmesi Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Toplumda hemen hemen herkesin farklı zamanlarda farklı nedenlerle baş dönmesi problemi yaşadığını biliyoruz.

Özellikle bilgisayar başında çok zaman geçiren veya yoğun bir tempoda çalışırken, düzensiz beslenme alışkanlığına sahip herkes ne yazık ki baş dönmesinden nasibini alıyor.

Baş dönmesine karşı doğal ve kesin çözüm arayanlar, bitkisel çözümlerimizi uygulayarak, baş dönmesini tedavi edebilir.

Ben baş dönmesine karşı kullandığım ve araştırmalarım neticesinde de faydalı olduğunu gördüğüm 5 bitkisel yöntemi sizlere öneriyorum. Aslına bakarsanız farklı zamanlarda bu formüllerin hepsini deneme şansım oldu. Tabi işime yaramayan farklı deneyimlerimi de eklersek geriye işte bu 5 öneri kalıyor.

– Bektaşi üzümü dövülerek toz haline getirilir. 1 kaşık üzüm tozu, 1 kaşık kişniş tohumu bir bardak suya eklenerek gece boyunca bekletilir. Ertesi sabah aç karnına şeker eklenerek içilir.

– Bir bardak su içine karabiberi limon suyu ve tuz eklenerek baş döndüğünde içilir.

– Bir yemek kaşığı badem, bir yemek kaşığı kabak çekirdeği içi, 1 kaşık haşhaş tohumu, 3 kaşık buğday unu karıştırılarak robottan geçirilmeli ve ince bir toz haline getirilmelidir. Bir kapta eritilen bir kaşık tereyağının içine süt eklenir ve toz karışım dökülerek birlikte kaynatılır ve günde bir yemek kaşığı içilir.

– Kabak çekirdeği ve soyulmuş badem bir gece suda bekletilerek ezilip macun yapılır ve içilir.

– Bir bardak sütün içine zencefil ve karanfil eklenerek kaynatılmalı ve şeker eklenerek her gün düzenli olarak içilmelidir.

Konu ile ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

bas-donmesine-ne-iyi-gelir

Bu yazı baş dönmesine iyi gelen yiyecekler içecekler ilaçlar dualar şifalı bitkiler bitkisel çaylar doğal kesin çözüm çare nedir tedavisi hangi doktor bölüm bakar nasıl geçer ne iyi gelir neden olur nasıl tedavi edilir kesilir geçirilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: baş dönmesine ne iyi gelir,baş dönmesine iyi gelen bitkiler,baş dönmesine ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu,bas donmesine iyi gelen yiyecekler,bas donmesine iyi gelen yiyecek,basdonmesine neiyigelir,bas donmesine iyi gelir,bas donmesine iyi gelen besinler,baş dönmesi nasıl geçer,baş dönmesi nasıl geçer bitki

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.