Baş Ağrısına Bitkisel Çözüm

Özellikle sinir ve stres katsayısı fazla olan işlerde çalışan herkesin ortak şikayet noktası sürekli olarak baş ağrısı çekmektir. Öyle ki bazı kişilerde baş ağrısı sürekli bir hal alarak migren şekline ya da kronik baş ağrısı durumuna gelmektedir.

Bu tip baş ağrıları durumunda en kısa sürede baş ağrısına karşı çözüm üretmek gerekir. Kimyasal içerikli ilaçlar kullanmak istemeyenler için bu tip durumlarda bitkisel çözümler ve ilaçlar cankurtaran niteliğinde olur.

İşte böyle bir duruma geldiyseniz, baş ağrısına ne iyi gelir nasıl geçer gibi sorularınız varsa, baş ağrısı için şifalı bitkilerle bitkisel çözümleri biz sizler için araştırdık.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kronik baş ağrıları, migren ağrıları ve sık sık baş ağrısı çekenler için taze sıkılmış havuç suyu kürü tavsiye ediyor. Bu bitkisel kür ile sürekli şekilde baş ağrılarını kolayca yok etmeniz mümkün.

Tarifi: Baş ağrısı şikayeti olanların başlangıçta sabah ve akşam yemeklerinden iki saat sonra birer bardak taze sıkılmış havuç suyu içmelidir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta havuçların taze olması ve her seferinde içeceğiniz kadar havuç suyu hazırlamanız.

Unutmadan belirtelim havuç suyunu önceden sıkarak dolapta bekletmeye çalışmayın. Her seferinde taze taze sıkarak içmelisiniz. Eğer havuç suyunu taze sıkmadan içerseniz tam olarak faydalarını alamazsınız. Bu da baş ağrılarınızın azalmaması anlamına gelir.

Baş ağrılarına karşı başlangıç kürü 20 gün uygulanır. Daha sonra sadece akşam yemeklerinden 2 saat sonra 1 bardak olmak üzere 2 ay süre ile uygulanır. Daha sonra da zaman zaman (haftada 3- kez) içilerek küre devam edilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

bas-agrisina-bitkisel-cozum

Bu yazı baş ağrısına iyi gelen dua ilaçlar müzikler çaylar yiyecekler masaj ağrı kesiciler şarkılar şeyler ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi nedir baş ağrısı nasıl geçer dindirilir giderilir hangi doktor hangi bölüm bakar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: baş ağrısına ne iyi gelir,migren kesin çözüm kadınlar kulübü,Baş ağrısına bitkisel çözüm,migren ağrısı nasıl geçer kadınlar kulübü,gerıl tıpı bas agrısına bıtkisel cozum,baş ağrısına ne iyi gelir bitkisel,sürekli baş ağrısına çözüm kadınlar kulubü,baş ağrısına çözüm kadınlar kulubü,baş ağrısına bitkisel cözüm com,baş ağrısı nasıl geçiyor

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.