Baş Ağrısı Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Gerek gündelik hayatın getirdiği stres, gerek iş hayatı, gerekse aile sorunları neticesinde son dönemlerde sık rastlanan bir durum haline gelmiştir baş ağrısı.

Biz bu yazımızda baş ağrısına ne iyi gelir ya da baş ağrısı için hangi bitki nasıl kullanılır bunları sizlere anlatmaya çalışacağız.

Sizde güvenle bu bitkisel karışımları baş ağrısına karşı kullanabilirsiniz.

– Rendelenmiş ardıç meyvelerini sirke içerisinde bir süre bekletin ve tülbent yardımı ile baş ağrısı sorunu yaşadığınız bölgeye yerleştirerek bir süre bekleyin. Kısa süre içinde baş ağrısı sorunu ortadan kalkacaktır.

– Anason tohumu baş ağrısı için etkili bir bitkidir. Anason tohumu yakılarak çıkartılan dumanın solunması baş ağrısı sorununu ortadan kaldıracaktır.

– Ayçiçeği yağı gargara yapılırsa baş ağrısı, kronik baş ağrısı ve gerginlik gibi sorunları ortadan kaldırmada kullanılır.

– Nane çayı ve üzerlik otu ile yapılarak içilen çaylar sayesinde baş ağrısı sorununa kesin çözüm bulmanız çok kolay.

– Muz, baş ağrısı için çok etkili bir meyvedir. İçerisinde bulunan magnezyum sayesinde muz tüketildiği zaman baş ağrısı ortadan kalkar.

– Ihlamur çayı çiçekleri ile elde edilmekte olan ıhlamur ruhu, baş ağrısı sorunlarını yok etmek için kullanılır.

– Limon suyu ve kahve karışımı sayesinde baş ağrısı probleminize çözüm üretmeniz çok kolay.

– Tarçın ve karabiber karıştırılarak tüketildiğinde baş ağrısı tedavisinde kullanılabilir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

bas-agrisina-iyi-gelen-dua

Bu yazı baş ağrısına iyi gelen dualar bitki çayları müzik ilaçlar besinler bitkisel yağlar egzersizler taşlar ne iyi gelir en iyi doğal kesin çözüm çare tedavisi hangi doktor bölüm bakar baş ağrısı nasıl geçer olur giderilir ne yapmalı yapabiliriz okunacak ayet konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kemoterapide başağrısı nasıl giderilir alternatif,baş ağrısı için tülbent nasıl sarılır,elde baş ağrsı giderici noktalar,cayin bas agrisi yapmasi,bitkısel ilacla basagrısı nasıl gecer,Başağrısına ne iyi gelir bitkisel,başağrısı nasıl giderilir,baş ağrısı nasıl geçer bitkisel,baş ağrısı için okunacak dua,baş ağrısı için bitkisel çözüm

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.